שאלה לאמהות לבנים זכרים...

n i s h a

New member
שאלה לאמהות לבנים זכרים...

האם משהי יודעת, האם משהי מכירה - שמסביב לבולבול יש הפרשה לבנה (או יותר נכון בצבע קרם)? כל פעם שאני מחליפה את מנקה את זה. זה לא מהשתן, זה לא מהחיתול, זה לא מקרם שאני שמה לעיתים רחוקות על הטוסיק. זה הפרשה של הגוף שלא ברור לי מה טבעה ומה מקורה. רועי בן שלושה חודשים וחצי. תודות

אור100

New member
שווה בדיקה אצל רופא

יש לי בן ומעולם לא היתה לו הפרשה כזו

יש לי חברה

שגילתה כמה םעמים על החיתול משהו בצע וורוד בהיר. הרופא ביצע בדיקת שתן לוודא שלא מדובר בדלקת ושהגיעה התשובה השלילית לתרבית השתן-הוא אמר לה שאין סיבה לדאגה. אולי כדאי שתלכי לרופא עם רועי ואפילו עדיף שתראי לו דוגמית מההפרשה.

כמיסה

New member
../images/Emo12.gifלא קרה לנו מעולם../images/Emo70.gif תודה לאל

כי אני מהנלחצות בכל מה שקשור בעומרי אני מציעה לגשת ולקבל
אצל רופא
תעדכני אותנו והלוואי שהכול בסדר

n i s h a

New member
../images/Emo12.gif

אוי ווי.... ציפיתי לתגובות כמו : "כמובן! זה נובע מ- ...." או "אל תדאגי, גם לנו זה ככה והסבירו לנו ש....". נלך לרופאה בתחילת השבוע. תודה!

dafgol

New member
הי נירית ../images/Emo24.gif

SORRY.....אבל גמני לא נתקלתי בזה.....אולי בכל זאת זה רק הפרשה או משו כזה...שארית לכלוך......אין לי מושג , שווה בדיקה אבל בלי להילחץ....

mikihc

New member
כן , זה מוכר

היי נירית, גם לאילון שלנו יש מן הפרשה לבנה בין הקפלים של הבולבול מעל העטרה - המוהל שלנו (גונן) אמר לנו שזו פרשה טבעית שבדרך כלל נעלמת אחרי 5-6 חודשים. ביי, מיקי

n i s h a

New member
|אייקון של תפוזון נושם לרווחה| ....

הו... יופי! נרגעתי. כן, כן - בדיוק שם. בין הקפלים של הבולבול מעל העטרה. אם גונן אמר, אני מקווה שאפשר להיות רגועים. ובכל מקרה - שבוע הבא נקפוץ לרופאה שתעיף מבט. תודה רבה ושבת שלום

למעלה