שאלה לאסטרל

WGFFlame

New member
שאלה לאסטרל

יצא לי לקרוא הרבה פעמיים הודעות שלך בנוסח "הצעה לטרייד XYZ" כמו שכתבת היום על VRA. מכיוון שהפורום חדש אולי תסביר פעם אחת מה זה בעצם אומר. האם אתה מנתח טכני הרבה מניות והיום מצאת שלVRA פוטנציאל טוב לעליות ? האם הניתוח שלך מכוון לתת תחזית לזמן קצר או ארוך. אם תוכל לתת כמה פרטים כללים למה לצפות מההצעות לטרייד אשמח מאוד כי אני הולך להשאר פה עוד זמן רב.

astral travel

New member
ל-Flame

ההחלטות שלי להיכנס לפוזיציות במניות מתבססות על ניתוח טכני בלבד. רוב ההצעות לטריידים (הטריידים שאני עושה) הן סווינג טריידס (מספר ימים). במידה והפוזיצייה מראה על פוטנציאל טוב להמשך - היא עשויה להישאר לטרנד (תקופה יותר ארוכה - נאמר חודש עד 3 חודשים לרוב). לגבי אורך הזמן הממוצע של הטריידים שאני מפרסם - אתה יכול להתרשם מהקובץ המצורף - Time of position משקף את מספר ימי המסחר שלאורכם הייתה הפוזיצייה פתוחה. מההצעות לטרייד אין לך מה לצפות, אתה יכול להסתכל על המניה ולהחליט אם היא מתאימה לך על פי ניתוחך שלך, לא הייתי ממליץ ללכת בליינד על ההצעות האלו (למרות העובדה שהן מתבצעות על ידי במציאות) - מהסיבה הפשוטה שחוק בסיסי הוא לא לגעת במה שלא מבינים. מטרת ההצעות לטריידים היא להשב את תשומת ליבם של הסוחרים האחרים למניות פוטנציאליות שעשויות לעניין אותן. הלוג המצורף להצעות הוא כדי שיהיה רקורד רשום לאנשים שיוכלו להתרשם מטיב ההצעות גם אם רק עתה הכירו את הפורום. בהצלחה אסטרל

WGFFlame

New member
נשמע מצוין

למרות שאין לי נסיון swing trading תמיד נראה לי הטוב ביותר, טוב יותר מ day trading והשקעות ארוכות יותר. תודה על ההסבר אני אעקב וכנראה גם אסחר קצת איתך. בהצלחה לכולנו.

למעלה