שאלה לא קלה לעיכול....

הילית111

New member
שאלה לא קלה לעיכול....

שלום לכולם
ותודה לכל מי שעזר בנושא הממד...
שאלה לגבי נושא לא נעים...
בדירה הקודמת שגרתי בה לצערי היה בעיה של גיוקים. בעיה בדירה אני סופר מקפידה על אוכל במקרר ובחיים אין כלים מלוכלכים בקערה או אוכל פתוח בארונהות.
עשיתי הדברה במטבח עם גל כזה שששמים בכלמיני נקודות במטבח ואז זה הורג את הגוקים
במטבח בעיקר זה היה גוקים קטנים כאלו.המדביר קרא להם תיקן גרמני
אחרי ההדברה המון המוןזמן אחרי כל הזמן ראיתי גוקים מתים קטנים.מגעיל אבל זה מאחורי ....
בעל הדירה כמובן סירב להשתתף בהדברה...
על השיש היה לי טוסטר אובן ומיקרו ובצד תנור וגם מקרר.וגם טוסטר רגיל
לשמחתי עברנו לפני פחות מחודש לדירה חדשה ונורמלית בלי גוקים ...ובכלל דירה מעולה.גדולה נקיה עם המון אויר ואור ומעלית וגינות לילדים. פשוט טוב לי.
ביום הראשון אחרי המעבר ראיתי שנפלו מהטוסטר אובן המון גוקים קטנים מתים שרופים
כמובן מיד זרקתי אותו לפח .
את המיקרו אין לי שום דרך לבדוק אם לשם נכנסו גוקים אז זרקתי גם. כי אני הרגשתי שבטוח גם שם ברשת נכנסו גוקים
לגבי התנור אני מתלבטת. בעלי אומר מנין לך שנכנסוגוקים קטנים לתנור? אמרתי שאני לא יודעת אבל בגלל שהיה בעיה בדירה הקודמת אולי גם שם יש?.ומה לגבי הטוסטר?אין שם כל כך לאן להיכנס אבל אני חוששת.
לרוע המזל כשבועים לפני שעברנו דירה קנינו מקרר( התכונו לקנות אחרי המעבר אבל הקודם שבק חיים ..) ואני מתחילה לחשוש אולי גם לצד האחורי של המקרר נכנסו הגוקים האלו ?ואז מה אני אזרוק מקרר? ....המקרר נקי פרפקט.
אני אוסיף שלא העברתי מהדירה הישנה כמעט שום אוכל מהארונות אלא רק מה שהיה במקרר ומעט שקיות סגורות
אשמח לתובנות
שאלה נוספת האם אתן מורידות את הצוקל במטבח ומנקות מתחת למטבח?יצא לי לנקות בבית החדש מתחת לצוקל באזור שהיה המדיח ואני מתלבטת אם להסיר את כלהצוקל ולנקות.

אוצה

New member
ג'וקים

ג'וקים מטילים ביצים במקומות חשוכים. זה נראה כמו מן ביצה חומה אליפטית עם קילפה קשה.
הריסוס לא עוזר נגד הביצים.
תבדקי טוב בכל הרהיטים, קופסאות, מקרר וכל מה שהעברתם בדירה החדשה האם י שביצים או לא כי אם כן, לפי מה שאת מתארת, תדביקי את הדירה החדשה במכה.

קצת קיצוני לזרוק את הטוסטר בגלל זה.... אמנם מגעיל אבל בר טיפול.

תתייעצי עם מדביר.
לגבי הצוקל- את מתכוונת לסיומת מתחת לארון? אם הוא יצא בקלות- תנקי. אצלי זה קבוע....

הילית111

New member
תודה

הרוב זרקנו
והבעיה היתה רק בארונות מטבח
זרקתיכבר טוסטר אובן ומיקרו בגללזה...

אוצה

New member
כמו שכתבה לך צפנתי אין סיבה לזרוק מכשירי חשמל

בגלל מקקים. מטפלים נקודתית בעניין ובא לציון גואל. (ולא גועל)...

העניין פתיר. ודי בקלות.

צפנתי

New member
הי
הילית

אותי קשה מאד להגעיל, וגם לי נשמע מוגזם לזרוק מכשירי חשמל בגלל מקקים.

גם הטוסטר וגם המיקרגל לא יכולים לאכסן יצורים חיים כאלה, הם מתים מיד ברגע ההפעלה. מקק לא יכול לחיות במקרר, הוא קופא ונמצא בתת פעילות, הטמפרטורה נמוכה לו מידי במקרר. ואם הוא נמצא מאחורי המקרר, חי או מת, זו סיבה לזרוק את המקרר? לא מבינה את ההגיון (או הרגש) שלך בעניין הזה.

העיצה שלי: לעשות הדברה טובה פעם בשנה, באביב, ולטווח האורך-לטפל בפוביה או הגועל הקיצוני ממקקים.

הילית111

New member
היי חברות

תודה
תראי אני גרה עכשו בדירה חדשה
וקומה שישית
אז טפו טפו הכלבסדר
אבל בדירה קודמת זה היה זוועת עולם
הדברה כל שנה בבית?
אם אני אראה שאין בעיה בבית אני לא אעשה
אקנה גם את האורנג גארד שמעתי שהוא יעיל אם נתקלים במשהו
ואין לו את הריח הנורא של התרסיסים הקיימים