שאלה לגבי אסטרל וילאג' למי שמכיר ..

l i o r 4 u

New member
שאלה לגבי אסטרל וילאג' למי שמכיר ..

הבנו שהחדרים הנם ביחידות קרקע, האם הן מרוחקות מהלובי ו\או הבריכה או שזה עניין של חצי דקה, דקה הליכה .. אולי יותר ? ובכלל רשמים לגבי אוכל, צוות בידור וכו' .. יתקבלו בשמחה.

בא לבד2

New member
מלון חמוד לא יותר מזה..

החדרים אכן בקרקע.המלון הוא כמו כפר נופש.והחדרים צמודים לבריכה.מרחק של אולי 5 מטר. אבל החדרים מאד קטנים לדעתי. האוכל לא רע,צוות בידור סביר.הוא לא מהמלונות המפוארים אבל בסדר. זה מלון בקעת הירח לשעבר.

lady parket

New member
הייתי שם לפני כחודשיים

אז כמו שכתבו לך החדרים זה כמו צימרים שצמודים אחד לשני חדרים קטנים אבל מלון חביב אהבתי את האוכל מלון קומפקטי וסולידי. החדרים במרחק של דקה וחצי מהלובי ומהבריכה. אני חושבת שיש גם עמדת אינטרנט במלון לא זכור לי כל כך בכל אופן מלון חמוד .. אני חושבת שאסטרל זאת רשת קטנה אני נוסעת בספטמבר למלון אסטרל בריזה טופז באילת

shiraz027

New member
הייתי ולא להיט בכלל

אוכל מגעיל ביותר צוות בידור אין היה רק ביום האחרון כי כולם התלוננו שלא תחשבי שאת/ה הולכים למלון טוב הוא זוועה ביותר אורז גרגירים כמו של תוכים יחס מגעיל שמו אותני ב קומת - מול חדר האוכל והריח היה זוועה

lady parket

New member
בקשר לצוות בידור

צדקת רק ביום האחרון עשו לנו אירובי בבריכה בדיוק 7 דקות..מה אני יגיד לך--> 7 דקות שלמות !!! אבל לי דוקא היה סבבה מבחינת אוכל . יחס היה בסדר גמור אבל זה מאד אינדיבידואלי

למעלה