שאלה לגבי הורדת כרס...

netstorm

New member
שאלה לגבי הורדת כרס...

קראתי את המאמר, והבנתי שהסיבה לכרס היא פשוט כי שם מצטברים השומנים וכדי להוריד אותה צריך להתאמן בכלליות ולהוריד את רמת השומן הכללית בגוף. עכשיו לשאלה... אני בעל מבנה גוף רזה, ובכלליות בשנים האחרונות אני לא עוסק בכושר ודי מנוון. איזה דברים מומלצים על מנת להוריד את השומן יחסית במהירות במקרה שלי? ואני מבקש לא לקבל תשובה של ספורט/כושר בכללי אלא דברים ספציפיים. תודה מראש...

Rossi46 ®

New member
שאיבת שומן.

אתה מחפש פתרונות מהירים, לא ? למרות שלא תאהב לשמוע, פעילות אירובית (ריצה, הליכה, שחייה וכו') יחד עם שמירה על תזונה נכונה.

Ronnie O

New member
זה לא שאין בה שום תועלת.

א. אני חושבת ששאיבת שומן צריכים לעשות מי שנגיד הוריד במשקל ונשארו לו עודפים, או נגיד נשים אחרי הרבה לידות- עוד הבטן שלהם רופף.. ב. מי שעושה שאיבת שומן צריך לקחת בחשבון שגם את אורח החיים שלו הוא יצטרך לשנות. זה לא שאין בזה שום תועלת- פשוט קיצור דרך. לחלק זה עובד ולחלק לא.

קרנו

New member
שאיבת שומן

מה שבא בקלות הולך בקלות , לי אישית לקח בערך חצי שנה להבין איך הגוף שלי מגיב לשינוים דיאטתים (פרות חלב וכו...) לעשות את השינוים האלה על גוף אחרי שאיבת שומן הורס את הכל ובאופן כללי ניתוחים לצרכים אסטתים לא לטעמי פרט למיקרים חריפים אבל על טעם וריח ....

בנושא שאיבת שומן

מישהו פעם אמר לי שכשעושים שאיבת שומן אז הגוף בוחר מקומות אחרים לאגור את השומן....מה שמלווה בהשמנה בפנים....הגיוני או שטות גמורה???

Y a n i B

New member
דווקא נשמע הגיוני

כי שואבים תאי שומן, ולכן השומן העתידי ילך למקומות אחרים

קרנו

New member
טעות

לא שואבים את תאי השומן אלא את תוכנם , מספר תאי השומן בגוף קבוע רק הנפח משתנה

Rossi46 ®

New member
הטעות היא שלך ידידי,

לא שואבים את תוכן תאי השומן, אלא מבצעים המתה שלהם (ושכחתי איך נקרא התהליך הזה בשפה המקצועית).

Rossi46 ®

New member
חיכיתי לך

Rossi46 ®

New member
זה נכון . השומן מתפרס במקומות אחרים

בגוף, רק לא באותו מקום שבו עושים את השאיבה (או יותר נכון, המתה של תאי שומן).

XLL

New member
שאלה לרוסי בקשר לבטן...

אמרת לגיגוז שלשים את המשקולת על החזה עדיף מ-מאחורי העורף התכונת לכפיפות בטן?אם כן למה זה אני לא מרגיש הבדל ממשי בתזוזות...

למעלה