שאלה לגבי החזרים!

מצב
הנושא נעול.

yi234

New member
שאלה לגבי החזרים!

שאלה לגבי החזרים!
היי בנות, אני מקופת חולים כללית ומתחילה טיפול באסותא אצל פרופסור דור. הבנתי שאסותא לא עובדים עם קופת חולים כללית. איך מבצעים את כל הנושא של ההחזרים? עושים את כל הטיפול משלמים ואחכ" מבקשים החזר? או שמהתחלה מבקשים אישור להתחלת הטיפול ע"מ לקבל את ההחזר? בבקשה תענו לי זה די דחוף. התחלנו את הטיפול ואני מפחדת להפסיד לפחות את מה שמגיע. תפרטו לי בבקשה את כל הפרוצדורה עם קופת החולים. בתודה מראש,

שיר5520

New member
משיחה עם משיח הבנתי ש..

שאלה לגבי החזרים!
היי בנות, אני מקופת חולים כללית ומתחילה טיפול באסותא אצל פרופסור דור. הבנתי שאסותא לא עובדים עם קופת חולים כללית. איך מבצעים את כל הנושא של ההחזרים? עושים את כל הטיפול משלמים ואחכ" מבקשים החזר? או שמהתחלה מבקשים אישור להתחלת הטיפול ע"מ לקבל את ההחזר? בבקשה תענו לי זה די דחוף. התחלנו את הטיפול ואני מפחדת להפסיד לפחות את מה שמגיע. תפרטו לי בבקשה את כל הפרוצדורה עם קופת החולים. בתודה מראש,
משיחה עם משיח הבנתי ש..
עושים טיפול ואח"כ מבקשים החזר. כללית לא משלמים הכול על ההחזרה כמו קופות אחרות שפשוט נותנות טופס 17. מדובר רק בהחזר על פעולת ההחזרה. על הביציות שמגיעות מחו"ל לא משלמים כלום בכל אופן. אני לא יודעת הרבה על הפרוצדורה כי לא טופלתי שם. אני רק יודעת באופן תיאורטי מה שאמרו לי שם. אולי תשאלי שם את קלריסה המזכירה שלו. נראה שיש לה הרבה ניסיון.

רועיבת

New member
אשמח אם תעדכני

שאלה לגבי החזרים!
אשמח אם תעדכני
מצטערת שלא יכולה לעזור (אולי תתקשרי למוקד של כללית?) את מאזור תל אביב? אשמח אם תעדכני בפרוצדורות ופרטים.

יעלה ר

New member
החזרים

שאלה לגבי החזרים!
החזרים
שלום אני יודעת שמבוטחות כללית (ולדעתי כמו כל קופה אחרת) חייבות (!!!) לעבור אישור וועדה לטיפולי פוריות. לדעתי גם אם זה לא במכון שעובד עם הקופה. זאת ע"מ שתוכלי לפחות לקבל החזר על תרופות. בלי אישור הוועדה, גם על זה לא תוכלי לקבל החזר. אני גם שמעתי שהם לא "אוהבים" שמתחילים טיפול ואח"כ פונים אליהם. לכן אני ממליצה לטפל בהקדם - ובטוח לפני שאת משלמת. בהצלחה

a17

New member
החזרים בכללית

שאלה לגבי החזרים!
החזרים בכללית
להלן ההחזרים לאסותא בכללית: קודם כל כדאי מאוד לקבל את אישור הועדה המחוזית לטיפול (כפי שעושים לגבי IVF ), כך לפחות מקבלים את התרופות מסובסדות...שנית הכללית מחזירים תמורת קבלות רק חלק מההחזרה. ההחזרה באסותא = 4610 ש"ח לי החזירו 2,500 ש"ח בלבד...(אין לי ביטוח משלים). בהצלחה.

יעלה ר

New member
החזרים - לא קשור לכללית מושלם

החזרים בכללית
להלן ההחזרים לאסותא בכללית: קודם כל כדאי מאוד לקבל את אישור הועדה המחוזית לטיפול (כפי שעושים לגבי IVF ), כך לפחות מקבלים את התרופות מסובסדות...שנית הכללית מחזירים תמורת קבלות רק חלק מההחזרה. ההחזרה באסותא = 4610 ש"ח לי החזירו 2,500 ש"ח בלבד...(אין לי ביטוח משלים). בהצלחה.
החזרים - לא קשור לכללית מושלם
שלום למיטב ידיעתי לא אמור להיות קשר בין חברות בכללית מושלם להחזרים עבור טיפולי פוריות. ביטוח המושלם של כללית "נכנס לתמונה" רק מילד שלישי. ההחזר אמור להיות כעלות שלב ב'. אני יודעת על החזר בסביבות 2600 ש"ח כמו שהחזירו לך. שוב לא קשור לכללית מושלם. אשמח לדעת אם אני טועה.

ayoosh

New member
הכי גרוע

החזרים בכללית
הכי גרוע
להיות בכללית, לא??? ממש מעצבן

yi234

New member
לגבי ההחזרים!

החזרים בכללית
לגבי ההחזרים!
היי, במידה ואני מקבלת אישור לטיפול הוא יעזור אך ורק לקבלת התרופות? או שגם עבור קבלת ההחזר חייבים את האישור?

Yaldi

New member
אם כבר אז שואלת לגבי מכבי

לגבי ההחזרים!
היי, במידה ואני מקבלת אישור לטיפול הוא יעזור אך ורק לקבלת התרופות? או שגם עבור קבלת ההחזר חייבים את האישור?
הוזכר כאן בעבר שמכבי מחזירה עבור טיפול אחד (6700 ש"ח) האם זה מדויק? מה לגבי החזרת עוברים, במדיקל העלות 4500 ש"ח אייך ניתן לקבל החזר?

ענתי27

New member
לי אמרו בפירוש שמכבי מחזירה פעם אחת

הוזכר כאן בעבר שמכבי מחזירה עבור טיפול אחד (6700 ש"ח) האם זה מדויק? מה לגבי החזרת עוברים, במדיקל העלות 4500 ש"ח אייך ניתן לקבל החזר?
לי אמרו בפירוש שמכבי מחזירה פעם אחת
בלבד!!! עברתי טיפול אחד, ולאחריו ביקשתי החזר (כמובן, שהענין עבר וועדה וכו') אבל בסה"כ הם לא עושים בעיות, גם אם מבקשים את ההחזר בדיעבד. אבל, אמרו לי בסניף שלי, שההחזר ניתן לפעם אחת בלבד. לא ברור לי ההיגיון העומד מאחורי זה. סכום ההחזר, אכן עומד על 6,700 ש"ח לגבי החזרת עוברים באסותא או בכל מקום אחר של הקופה, צריך להביא טופס 17, ואין צורך לשלם מאומה. אם שילמת, את רשאית לקבל החזר על כל הסכום . ענת

מצב
הנושא נעול.
למעלה