שאלה לגבי הילדה והמטפלת.... HELP!

שאלה לגבי הילדה והמטפלת.... HELP!

שלום לכולם, אשמח אם תוכלו לעוץ לי עיצה. יש לנו מטפלת שמגיעה הביתה כל היום מ9 עד 5. היא מטפלת בילדה מגיל חודש ועד היום, כשהילדה בת חמישה חודשים. יש לנו רק בעיה אחת - הילדה לא כל כך מחייכת אליה. כשהמטפלת מגיעה בבוקר, הילדה רק מביטה בה ואח"כ בנו במבט של "הצילו". וזו ילדה שבד"כ מחייכת המון. מחייכת לסבתות, לחברים... רק לא למטפלת! אני נמצא בבית כל היום - אז זה ברור לי שהמטפלת אחראית ומסורה, דואגת לה יפה, מחזיקה אותה, משחקת איתה, וכו'. אבל עדיין... נשאלת השאלה, האם זה משהו שקשור לגיל - 5 חודשים, וזה יעבור? האם הילדה כועסת עלינו שאנחנו "מפקירים" אותה בידי מישהו אחר? או שסתם אין כימיה ביניהן? למישהו או מישהי יש עצה? תודה, אבא

שרונה13

New member
באמת סוגיה

אם אתה בבית ורואה שהילדה מטופלת כראוי אז קודם כל אתה יכול פחות לחשוש. יכול להיות שאכן יש מעט כימיה ביניהן אבל גם יתכן כי זה ישתנה. ילדים בגיל הזה לא עושים פרצופים כשמשאירים אותם עם מישהו אחר זה עוד יגיע גם אם תשאיר אותה עם האדם שהיא הכי תחייך אליו, (מה שנקרה חרדת נטישה בערך בגיל 8 חודשים). אם אתה בכל זאת מוטרד אולי תנסה להחליף מטפלת זה הזמן הכי נכון לעשות זאת, אתה בבית הילדה עוד רכה והיא תתרגל במהרה למישהי חדשה. אני לביתי החלפתי לצערי שלוש מטפלות (בישראל) מסיבות שונות... אבל עשיתי זאת עד גיל חצי שנה!!! אותו הדבר אמור לבייביסיטר - פה בארה"ב טרם יש לי ניסיון אבל מניסיוני בישראל היו שמרטפיות שביתי אהבה יותר ואהבה פחות כלומר הייתה כימיה גדולה יותר או פחותה...

יורי CA

New member
לי זה לא נשמע טוב

כי בד"כ תינוקות בגיל הזה מאד קשורים למטפלת שלהם. אין לי מושג מה הייתי עושה במצבך, כי לפי מה שכתבת היא בסה"כ מטפלת טובה. אם אתה במילא בסביבה תנסה לדגום גם במשך היום אולי בלי שהילדה תרגיש כדי לראות אם זה תגובה על זה שהמטפלת באה (ואתם הולכים) או מצב שנמשך כל היום.

eu sei que

New member
גם לי לא נשמע טוב...

ובכל נושא המטפלים/מטפלות בכלל, אלף עיניים - ואם יש התלבטויות, אז בהחלט זה הזמן להחליף מטפלת.

סנדייז

New member
לדעתי כדאי לכם להקשיב לילדה

ילדה שנמצאת אצל מטפלת מגיל חודש. צריכה להיות מאוד קשורה למטפלת שלה. לחייך אליה לזחול אליה ועוד ועוד דברים. וכשזה לא קורה.זה לא נראה טוב. בשביל שלילדה שלכם יהיה טוב ואתם תהיו רגועים,הצעתי תחליפו מטפלת. דרורה מספרד

למעלה