שאלה לגבי לימודים

בגלל עתודה אקדמאית, גם אני קיבלתי א

ת המכתב, רק שאצלי הם פשוט הקדימו את הגיוס ב6 ימים
בכל מקרה, גם לפי מה שאני שמעתי יג' יד' זה לא הכי שווה, "למרות" שתשרת בחיל האוויר. אם אתה הולך ל3 שנים רגיל, אז אני ממליץ לך להקדים את הגיוס, תסיים עם זה כמה שיותר מהר, את אותם 10 חודשים של עבודה שתעשה לפני הגיוס, תוכל לעשות גם אחרי.

ChipsMan

New member
לא יעזור לך לסיים י"ג..

אל תעשה את זה. זה גם לא יעזור לך באוניברסיטה.

TheMachine

New member
למה לא יעוזר?

למה לא יעזור לי לסיים יג'? אני רוצה אחרי צבא להמשיך ללמוד באותו מקצוע באונ'.

ChipsMan

New member
לא יעזור לך..

אני לומד עם אנשים שסיימו י"ג וי"ד.. וכל מה שהם למדו שם לא עוזר להם בגרוש. זה נתן להם פטור מקורס או שניים.. וזהו.

וִיקוּש

New member
תנסה להקדים את הגיוס...

אלא אם אתה באמת רוצה ללמוד י''ג-י''ד. גם אצלי הגיוס הוא מאוחר (עוד שבוע(!!!) וסיימתי ללמוד שנה שעברה), אז ביינתים עבדתי, הייתי באילת עם החבר'ה, הוצאתי רשיון, הייתי באילת עם החבר וחסכתי כסף.

וִיקוּש

New member
האמת שלא...

כי אני הולכת למסלול של קצונה ואהיה צריכה לשרת כמעט 3 שנים ...

Musi© Gi®l

New member
חחחחח

גאון אוי זה ממש לא כיף אני הולכת להשתחרר אחרי כל הבנים שיתגייסו בערך איתי חוץ מכאלה שילכו לקצונה שאז אולי אני אשתחרר איתם

לא כיף? אני הולך ליהיות בטנק ../images/Emo4.gif

חחח תאמת אין לי שום מושג איפה... אבל כמו שחבר שלי אמר לי (טנקיסת) "אתה יודע מה יותר גרוע מלנסוע בטנק 20 קילומטר? לרוץ אחריו את ה20 קילומטר"

ChipsMan

New member
בעיה? ../images/Emo12.gif

מה פתאום. קולה כבוד לך
(נ.ב. אני לא אומר את זה בגלל שגם אני במסלול שהוא בעיקרון קצונה יעודית
).

Musi© Gi®l

New member
חחחחחחחחחח

הוא בעיקרון קצונה יעודית רק כי תהיה קצין אבל יותר מזה אין שומקשר. הקצונה יעודית שאני וויקי הולכות, זה סתם מסלול דפוק
אבל לא נורא, יהיה טוב.

ChipsMan

New member
אממ..

קצונה יעודית זה לא מסלול לאנשים שמיועדים לקצונה? ז"א גם חובלים, טיס ועתודה אקדמית לא נחשבים קצונה יעודית?

Musi© Gi®l

New member
לא

מסלול יעודי לקצונה זה מסלול מקוצר שבסופו נהיים קצינים בתחומים הבאים- שלישות, לוגיסטיקה, חימוש, תקשוב ויש גם מנהלה בחיל הים ובחיל האויר אבל זה רק בנות.

למעלה