שאלה לגבי מדפסות...

מצב
הנושא נעול.

noamm

New member
שאלה לגבי מדפסות...

שאלה לגבי מדפסות...
אחותי מחפשת מדפסת שבה היא תוכל להדפיס תוכניות בניין משהו כמו גודל A3 יש למישהו המלצות? יש מקומות שאני יכול למצא יד שניה? תודה.

מדפסת

שאלה לגבי מדפסות...
אחותי מחפשת מדפסת שבה היא תוכל להדפיס תוכניות בניין משהו כמו גודל A3 יש למישהו המלצות? יש מקומות שאני יכול למצא יד שניה? תודה.
מדפסת
חלק ניכר מהאדריכלים שאני מכיר משתמשים במדפסת canon bj-330 זוהי מדפסת רחבה שעובדת על נייר רציף [טרקטור]. אפשר להדפיס אורך ללא הגבלה. [הזרקת דיו - שחור לבן] לי יש מדפסת כזו כבר 15 שנה ועדיין אין לה תחליף. [יש אלטרנטיבות צבעוניות שמחירן בשמיים]. סוס עבודה אמיתי, הדפסה יפה, רק שמדי פעם הולך ראש הדפסה ואז זה נזק של כמעט 1000 ש"ח. אפשר לרכוש גם משופצות אצל היבואן. "קרט מערכות" אנילביץ 50 ת"א טל': 03-6888525

גולי מ

New member
למה אתה מתכוון ב"ראש הדפסה"?

מדפסת
חלק ניכר מהאדריכלים שאני מכיר משתמשים במדפסת canon bj-330 זוהי מדפסת רחבה שעובדת על נייר רציף [טרקטור]. אפשר להדפיס אורך ללא הגבלה. [הזרקת דיו - שחור לבן] לי יש מדפסת כזו כבר 15 שנה ועדיין אין לה תחליף. [יש אלטרנטיבות צבעוניות שמחירן בשמיים]. סוס עבודה אמיתי, הדפסה יפה, רק שמדי פעם הולך ראש הדפסה ואז זה נזק של כמעט 1000 ש"ח. אפשר לרכוש גם משופצות אצל היבואן. "קרט מערכות" אנילביץ 50 ת"א טל': 03-6888525
וכמה עולה מחסנית דיו, וכל כמה זמן אתה מחליף אותה? האם היה לך אי פעם צורך בהדפסה גדולה וציבעונית במשרד, ומה היה הפיתרון שלך, אם כן? תודה מראש (לא יודעת, בזמן האחרון אני כותבת כמו טלגרמה...)

מדפסת... המשך

וכמה עולה מחסנית דיו, וכל כמה זמן אתה מחליף אותה? האם היה לך אי פעם צורך בהדפסה גדולה וציבעונית במשרד, ומה היה הפיתרון שלך, אם כן? תודה מראש (לא יודעת, בזמן האחרון אני כותבת כמו טלגרמה...)
מדפסת... המשך
היי גולי ראש הדפסה זהו חלק אלקטרוני הנייד במדפסת. כשההדפסה לא יוצאת טוב... זה סימן רע. בעיקרון ראש כזה צריך להחזיק מעמד 5 שנים אבל כבר החלפתי אחרי שנתיים [ראש חדש ומקורי ורק אצל היבואן]. מחסנית עולה 70-80 ש"ח [היא די גדולה ומספיקה לכמה חודשים טובים] אני כמעט ולא זקוק להדפסות גדולות, אבל קרה שהדבקתי וגם, תמיד אפשר לשלוח למכון קובץ plt. צבע, [הגשות ופרזנטציות] בד"כ אני צובע ידנית.

מדפסות canon אוהבות

מדפסות canon אוהבות
לעבוד בצורה שונה במעט משאר המדפסות, קרי הראש, הניהול של ההדפסה בפועל מבוצע על ידי חלק חיצוני שיושב מתחת לראש הדיו. אולי זה טוב ונוח לחברה אבל התוצאה היא ראש רגיש במקצת לעומת השאר. מצד שני בכל משרד שעבדתי בו אני לא זוכר החלפת ראש בכלל. מחיר מחסנית דיו משתנה בין הספקים ודי גמיש טלגרמה זה סגנון מעניין.

מאגר

New member
HP 1220 סוס עבודה אמיתי צבעוני

שאלה לגבי מדפסות...
HP 1220 סוס עבודה אמיתי צבעוני

מצב
הנושא נעול.
למעלה