שאלה לגברים

tryme 2 m

New member
איך זה משהו אחר?

למה לקלקל נכסים שנולדים איתם? למה בדיוק זה משהו אחר?

2אאא

New member
שמתי לב באמת ../images/Emo6.gif

את שלי אני מעדיפה להראות 1 על 1.

2אאא

New member
תרגע ומיד ../images/Emo13.gif

לא הזמנה ולא בטיח. סתם ציינתי עובדה.

tryme 2 m

New member
אה...../images/Emo93.gif...לרגע חשבתי...

שה-1 הראשון יכול להיות אני....

Love To love u

New member
אתה יודע מה? אתה צודק

לך תקטין את שלך אם תרגיש עם זה נפלא ומסופק אח"כ למה זה נראה מוגזם ככ?

tryme 2 m

New member
לא רוצה להקטין...ולא רוצה להקטין...

השתגעת? עד שהוא הביא לי קרן
שמש לתוך חיי? למה לי להקטין?

Love To love u

New member
הוא שאמרתי..

עושה לך טוב? נפלא! למה לדבר על הקטנת חזה עושה לכם רע?????? למה לא לחשוב על אותה האישה שהקטינה ומרגישה כעת סוף הדרך? לפרגן לה! למה לראות על פניכם מבט חמוץ על פספוס של לתפוס כמה שיותר גדול? אגואיסטי משהו טוב כולנו כאלה אבל ראבקקקק מדובר בגופי ובהרגשה שלי היש חשוב מזה?

tryme 2 m

New member
אבל לאב....

גם הקטנת חזה כוללת מילוי בחומרים שאינם טבעיים. גם שם מדובר בסיליקון...אי אפשר לדלל ציצי...חייב לרטקן אותו מתוכן...להכניס בו תוכן חדש...להפחית את כמות העור...ולתפור. דין הקטנה כדין הגדלה. לא טבעי. ולא לעולם חוסן... נופל הציצי? אז מה...גם לי מתישהו יפול ה***...ללכת למלא אותו בסילקון?

Love To love u

New member
לא הבעתי דיעה נגד הגדלה

שים
ותמלא את הפה גם במה שבא לך אם זה עושה לך טוב גמלי טוב:)

פ ר ח בר1

New member
זה לא מוגזם

העיקר שתרגישי בנוח עם עצמך. אני אישית חושבת שחזה גדול זה נורא סקסי (כי לי אין גדול) כל אחת רוצה מה שאין לה.

מה הקשר לפרגון?

ומה זה המשפט הזה... "גבר לא ממש..." תעשי מה שנוח לך השאלה היתה לדעה אישית של כל אחד ואם את רוצה להקטין-לבריאות רק שיישאר פרופוציונאלי לגוף זה מה שחשוב

Love To love u

New member
אז הכללתי..אופס SORRY

זה כי יש פער משמעותי בין תגובות של נשים וגברים בנושא הגדלת/הקטנת חזה. מבטיחה להשאיר משהו:) [אחרי שהוא יסכים בכלל]

tryme 2 m

New member
למה את אומרת דבר כזה?

גם אני מפרגן לגברים עם קטן. חחחחחחחחחח....
צר לי...אין לי דעה על ציצים...אני אוהב אותם בכל גודל...ללא יוצא מן הכלל...ובלבד שהם מחוברים לאשה שאני מעריך, אוהב, ומוקיר...ושאני נהנה לענג אותה ולהתמסר לה... רק לא סילקון...בבקשה...לא זה...זה לא עושה לי טוב השקר הזה בחזה...

למעלה