שאלה לכולם

o m e r g

New member
ת'אמת...

היי מה נשמע? רק רציתי פטור נעלים צבאיות כי אני לא יודע לקשור ויד שמאל שלי בקושי מתפקדת:( אתה רציני שבטירונות לא ישנים בבסיס??אבל זה כלום,3 ימים בסה"כ,מוזר..:) תודה בכל מקרה:) ~לא להגיב בשבת~ עומר

tty2

New member
עומר

אתה כנראה לא מפנים את מה שאני מנסה להסביר....
אז ככה, גם אם ג'ורג' בוש, בכבודו ובעצמו מתקשר אליך ומבקש ממך להשאר כדי להכין לו קפה בדיונים - אתה הולך הבייתה. גם אם חס וחלילה מתרחשת רעידת אדמה והתקרה נופלת וחוסמת את הדלת של המשרד שלך
אתה הולך הבייתה! אז כשהטירונות שלך היא 3 ימים, אתה בטוח תלך הבייתה. תבין, זה הכל עניין של בחירה שלך. אני אתן דוגמה : בפתיחת אירועי האינטיפאדה הנוכחית, בסוף ספט' 2000 (יומיים לפני יום כיפור) כשהצבא החליט לגייס כוחות מילואים גדולים, היה צורך בכוננות של הענף שלי 24 שעות ביממה (יזעיקו מהבית במקרה הצורך). בגלל שהיינו רק ארבעה חיילים, ובגלל ששניים מאיתנו היו שומרי מסורת, אני התנדבתי להיות בכוננות בכיפור. אמרתי שבמקרה חירום, אין לי שום בעייה שיבוא רכב ויקח אותי. רצה הגורל, ודווקא בערב כיפור הזעיקו אותי, מה שבאופן טבעי אמר שנשארתי כל החג בבסיס (יומיים...) אגב, זו אחת החוויות הכי גדולות שאני זוכר מהצבא...הרבה אקשן והמון חוויות עם החברים שנשארו איתי... אתה מבין, התעודה הזו היא כל כך לא ניתנת לפרשנויות וכל כך חשובה, שהלכתח לאופיס דיפו לדוכן שכורך ספרים וביקשתי לצפות את התעודה בפלאסטיק שקוף קשיח (כמו של רשיון נהיגה). כי אחרת התעודה עם הזמן תמחק.

עומר יקר../images/Emo39.gif

בס"ד אם אתה רוצה פטור מנעליים צבאיות, אני חושבת שאף אחד לא ימנע ממך לקבל את הפטור הזה ע"י הצגת המסמכים הרפואיים הנדרשים בפני שלטונות הצבא, ליאת.

הצבא שלי

אני התגייסתי במסגרת רגילה ועשיתי טירונות מקוצרת כי לאחריה היה לי יש קורס .... (טירונות מקוצרת כלומר 10 ימים) טירונות מקוצררת כלומר 6 ימים כל מי שרוצה לתרום בצבא הצבא מאפשר לו ביולי אני שנה משוחררת

o m e r g

New member
שירי,שאלה

היי מה נשמע? קודם כל,איזה טירונות עשית?כלל צ"הלית?(02) או משהו אחר.. ואיפה שירתת? ואם אפשר לשאול אם את מוגבלת בצורה כלשהי או לא.. ~לא להגיב בשבת~ עומר

היי

היי טירונות בנות 00 וישר אחרי זה התחלתי את הקורס שירתתי בגלילות ובקריה אני צולעת בצורה קלה וקצת בעיות קורדינציה בהצלחה

o m e r g

New member
טוב,יפה..

אז אם ככה בטח היית מסווגת:) שירתת במודיעין? ~לא להגב בשבת~ עומר

למעלה