שאלה למומחים/יות

Elishabb

New member
היי ליאנה -

אם תמשיכי לבקש ממני לא לכעוס אז... אני אתחיל לכעוס
סתם..... בידידות....... אז ככה- כדי להסביר את הבעיה צריכים להבין אך דף מסגרות עובד. נומר שיש לך דף מסגרות הנקרא index.htm ולדף זה יש שתי מסגרות - מסגרת שמאל הנקראת left ומיסגרת ימין הנקראת right. למעשה כשאת מבצעת שמירה נוצרים שלושה דפי html- left.htm- המכיל את התכן של המסגרת השמאלית right.htm - המכיל את התכן של המסגרת הימנית index.htm- מעין "דף על" המחבר את שני הדפים הקודמים ומציג אותם בצורה של מסגרות. מאחר ובתפוז ניתן לעלות כקובץ מצורף רק דף אחד, לא ניתן לראות את כל המסגרות כדף מצורף. מה ששלחת לפורום זה רק את "דף העל", ומאחר ואן לו את דפי התכן האמורים להיות מוצגים במסגרות, מקבלים הודעת שגיאה. במחשב שלך זה כן נראה בסדר כי שם מצויים כל המרכבים. מה שאני מציע לך לעשות ה לזפזפ את כל הקבצים לקובץ זיפ אחד ולשלוח את הקובץ לארכיון. בקייץ אני מתכונן להקדיש פרק לנושא זה בצורה מסודרת. אלישע

fency

New member
אוקי המפקד הבנתי לא אתנצל על נדנוד

יותר בחיים בחיים ....ולגבי תשובתך הבנתי , אכן קיבלתי שלושה דפים אותם במחשב אני מצליחה לראות . כרגע איני מוצאת טעם להעבירם לארכיון כי זה סתם נסיון ראשוני של התעסקות עם זה .עבודה רבה לפני , אני צריכה להלביש על זה כפתורי קישור וכו´ ורק כשהדפים יהיו מעוצבים יהיה מה להעלות לארכיון.

Ilan Nagar

New member
תיקון קל

לא לשכוח רק שהמסגרות עצמן עדיין נקראות בעברית "מסגרת 1" ו - "מסגרת 2" וכדאי מאוד לשנות את שמן לאנגלית אם מארחים את האתר החו"ל (השרת שם לא דובר עברית ...)

fency

New member
אילן ../images/Emo45.gif את זה עשיתי בלי קשר לחו"ל

פשוט כדי להעלות אתה האתר רצוי שכל הקבצים יהיו באנגלית אחרת התוכנה לא מזהה אותם ...ואת זה למדתי על בשרי תוך כדי עבודה ....תודה על כל פנים

למעלה