שאלה למומחים

שאלה למומחים

מתי כדאי להחליף רכב? וליתר דיוק מדובר בטויוטה קורולה 95 אוטו, יד שניה. מה לקנות ? חדש . משושמש? אודה על התיחסות רצינית.

rigi

New member
יש הרבה סיבות

מתי שנימאס ורוצים לגוון... מתי שהמחיר יורד באופן משמעותי (ולאחר מכן זה כבר בעיה כי צריך להוסיף המון כסף כדי להחליף) מתי שהרכב מתחיל לעשות בעיות ..תקלות מה לקנות....זה כבר תלוי במצב הכלכלי בכל אופן....על רכב חדש יש ירידת ערך אדירה בשנה .שנתים ראשונות וגם זה שיקול מאוד חשוב בהצלחה

ranfin

New member
אבל עם רכב חדש יש פחות בעיות

יש אחריות, ואתה יודע שלא קרעו את הרכב או לא טיפלו בו בזמן. זה כבר מחפה על ירידת הערך. וכמובן אין כמו ריח של רכב חדש. בהצלחה

rigi

New member
אני מאמין שזה לא בעיה

לגלות אם קרעו לרכב בן שנתיים את הצורה. אני לא מדבר על רכב ש-10 שנים על הכביש. אני מסתפק גם ב-מודל 99. ´לקרוע את הניילונים´ ממש לא עושה לי את זה. גם אני חולה על ריח של רכב חדש !!...אבל ריח לא שווה 30000 ש"ח.

ranfin

New member
שווה כל שקל, כמובן אם יש.

על רכב בן שנתיים אתה צודק אבל על יותר מזה ???

© DrorZi

New member
אני לא כלכלן, אבל הנה מה שאני יודע

לגבי רכב ישן, ניתנו התשובות המתאימות. לגבי רכב חדש, מנתונים שקראתי עולה כי הזמן האידיאלי בין ירידת ערך לבין השקעה ברכב חדש הוא החלפה כל שלוש שנים, עד לא מזמן דובר על שנתיים אבל בגלל רמת האמינות העולה מדובר היום בכללי על זמן אחזקה אידיאלי של שלוש שנים וככה ההפסד מינימלי (הפסד !, רכב אינו השקעה כלכלית !!!).
דרור זי, מישהו יכול למצוא כמה עלתה חיפושית חדשה ב 73 ???

ranfin

New member
צודק ב 100% - רכב זה לא השקעה

פרט למדינת ישראל שבה הכל זה השקעה.

למעלה