שאלה למומחי קרנות הנאמנות

מצב
הנושא נעול.

Gforce3D

New member

שמתי לב שנתוני קרנות חו"ל מתעדכנים כל יום רביעי, והשער החדש כולל בעצם את כל הירידות\עליות מיום רביעי שעבר עד הנוכחי. השאלה האם אני קונה קרן ביום ראשון לפי איזה שער זה? השער שיהיה יום רביעי או שקיים שער יומי ורטרואקטיבית הקרן נקנת בשער הזה? כנ"ל לגבי מכירה, אם אני מוכר ביום שני בבוקר נגיד, ובשלישי יש נפילה? מכרתי לפי שער של סוף יום שני או של סוף שלישי\רביעי? תודה רבה.

Gforce3D

New member
מישהו?..שאלה מאוד טכנית..

שמתי לב שנתוני קרנות חו"ל מתעדכנים כל יום רביעי, והשער החדש כולל בעצם את כל הירידות\עליות מיום רביעי שעבר עד הנוכחי. השאלה האם אני קונה קרן ביום ראשון לפי איזה שער זה? השער שיהיה יום רביעי או שקיים שער יומי ורטרואקטיבית הקרן נקנת בשער הזה? כנ"ל לגבי מכירה, אם אני מוכר ביום שני בבוקר נגיד, ובשלישי יש נפילה? מכרתי לפי שער של סוף יום שני או של סוף שלישי\רביעי? תודה רבה.
חשבתי יש לי פה עסק עם מומחים שלמדו הכל...

oliveron

New member
התשובה בבקשה

התשובה בבקשה
בלילה בא גמד (לא שלי)* וגונב לך את השן ששמת תחת הכרית וביום הוא שולח אותה עים FEDEX לברזיל ועד שהיא מגיע לוקח עוד יומים ובשבת לא עובדים וראשון יש מנוחה לגויים שישי אצלנו אז מה נשאר? צבוטוטי וקוטוטי טבעו בים מי טבע? *הפותר יקבל בונוס מקובי הרוכב - תיק תקליט וחולצה וכיסא חשמלי וגלידת ווניל כי הוא לא אוהב שוקולד חג פורים שמח ולילה טוב

תשובה

תשובה
הערך של המכירה ייקבע על פי מה שיקרה במסחר שיתרחש ביום ב' בלילה ואת זה תוכל לדעת רק למחרת. ואגב בכל פרסום של שער הקרן ליד זה יש תאריך האומר למתי נכון אותו שער אז יש רק להסתכל על התאריך ויודעים

rimonari

New member
נכון

תשובה
הערך של המכירה ייקבע על פי מה שיקרה במסחר שיתרחש ביום ב' בלילה ואת זה תוכל לדעת רק למחרת. ואגב בכל פרסום של שער הקרן ליד זה יש תאריך האומר למתי נכון אותו שער אז יש רק להסתכל על התאריך ויודעים
נכון

idoba2

New member
נתחיל בזה שאתה לא יכול

נתחיל בזה שאתה לא יכול
לקנות ביום א', כי רובן ככולן של הקרנות לא נסחרות ביום א'. עכשיו, מה השאלה?

מצב
הנושא נעול.
למעלה