שאלה לסטודנטים המנוסים

eladino

New member
שאלה לסטודנטים המנוסים

שמעתי שיש איפשהו את הילגרד'ס סרוק באינטרנט יש למישהו מושג אם זה באמת קיים ואם כן אז איפה?

תראה,אם אמרו לך שיש ייתכן ויש

אני פשוט לא שמעתי על זה. בוא נמתין לתגובות נוספות

oracle

New member
עדיין לומדים את הילגארד? במבוא?

אני לא מאמינה... עשרים שנה עברו, וכלום לא השתנה? P=

eladino

New member
כן :) אני מכיר מישהי שלמדה לפני

30 שנה ולמדה את זה גם. אבל כמובן המהדורות שונות לגמרי מהתקופה ההיא.

zoe80

New member
כן, יש. זה הגיע לידי שהייתי בשנה א'

זה בעברית, ואין שם את כל הפרקים אבל יש מספיק..... בכל מקרה, העדפתי לקרוא מהילגרד עצמו ולא התמשתי

zoe80

New member
....

לא נכנסתי מעולם לכתובת, פשוט בכיתה שלי ראיתי אנשים שהדפיסו את זה (וזה אב-כרס). אין לי את הכתובת. מה גם שזה היה לפני שנתיים אז אנ'לא יודעת אם אנשים יזכרו (מה גם שאני לא זוכרת למי היה את זה. גם אני וגם חברי לא השתמשנו בזה, אבל אולי אני מפספסת חבר שכן השתמש). אני אשאל. חוץ ממה שדיברתי עליו, יש סיכום ספר הילגרד שעשו באונ' ירושלים, ושם נמצאים כל הפרקים (אבל לא ניתן ללמוד מזה, זה רק תקצירי פרקים).

zoe80

New member
לגבי הדבר האחרון, תברר בי-ם, אם

אתה מכיר אנשים. ידיד שלי צילם את זה ממישהו, ועברנו על כל החומר שם לפני המבחן (אם כי בהחלט ניתן להסתדר בלי זה). לדעתי, כדאי שתתאמן בקריאה באנגלית, זה יעזור לך מאוד לשנה ג' (סמינריונים) ולמתא"ם.

zoe80

New member
שאלתי.ובכן, רוב החברים שלי אפילו לא

זכרו שהיו סיכומים של הילגרד :) בכל מקרה, חברה מהלימודים אמרה לי שהיא זוכרת שאלו שהתכוננו רק עם הסיכומים הללו לא הצליחו במבחן. עדיף ללמוד מהספר עצמו. שיהיה בהצלחה בהמשך התואר!

לא יודעת על סריקה, יש אתר רשמי

ממליצה לחפש בגוגל דרך הילגרד ושם ההוצאה לאור, יש להם אתר רשמי עם סיכומי הפרקים, וכן שאלות אמריקאיות ושאלות נכון / לא נכון. בזמנו נעזרתי בהם להתכונן לבחינה... ללא מעט טקסטבוקס אמריקאיים יש אתרים דומים- שווה לחפש.

למעלה