שאלה לעורכי דין

מצב
הנושא נעול.

נשואה32

New member
שאלה לעורכי דין

שאלה לעורכי דין
אני ובעלי בהליכי גירושין ולנו חשבון בנק משותף ממנו אני משלמת הוראת קבע ללימודים שלי וממנו יש לי כרטיס בנקט. הבעל ביטל מבלי להודיע את הוראת הקבע ללימודים ואת כרטיס הבנקט. האם מותר לו? כיצד מטפלים במצב כזה?

SG200

New member
תשובה לנשואה.

שאלה לעורכי דין
אני ובעלי בהליכי גירושין ולנו חשבון בנק משותף ממנו אני משלמת הוראת קבע ללימודים שלי וממנו יש לי כרטיס בנקט. הבעל ביטל מבלי להודיע את הוראת הקבע ללימודים ואת כרטיס הבנקט. האם מותר לו? כיצד מטפלים במצב כזה?
תשובה לנשואה.
ההליך הראוי הוא באמצעות תביעת מזונות אישה.. אם החשבון משותף הרי שכל אחד מהצדדים רשאי להגבילו.. לפעמים זה לטובה מונע הצטברות חובות ... אם עובדת - פתחי חשבון חדש והעבירי משכורתך לשם ... בכל מקרה ראוי לבחון את מכלול הסכסוך ולא לחפש פתרונות נקודתיים שכן כל ההליך מחייב חשיבה כוללת ואסטרטגיה מתאימה. בברכה עו"ד גוזלן שלמה [email protected]

תשובה

שאלה לעורכי דין
תשובה
מזונות אשה בד"כ לא יתנו פתרון לתשלום הלימודים עליהם את שואלת. בכל מקרה, מותר לו לבטל כל דבר כראות עניו, הרי הוא בעל החשבון בדיוק כמוך. פתרון- פותחים חשבון אחר, מפקידים לשם כספים שאת מרוויחה כרגע. דואגת ליידע את הבנק כי אתם בסכסוך ולא יאשר שום פעולת משיכה בלי האישור שלך.

מצב
הנושא נעול.
למעלה