שאלה לפורום החדש

מסקריטה

New member
שאלה לפורום החדש

קודם כל מזל טוב הנושא קרוב ללב כולנו כך שנראה לי שהפורום הזה יטופח ויפרח ועכשיו לשאלה, מישהי מכן התנסתה או שמעה ממקור קרוב על הטיפול להסרת שיער באינפרא אדום? שמעתי על זה אבל רק ממישהי במקצוע ואני זקוקה להמלצות (או להיפך) כדי לדעת יותר. כמו כן האם ידועים סיכונים כלשהם. מקווה שהשאלה עדיין נחשבת בתחום היופי.

angelina1

New member
אני אישית לא ממליצה על הורדת שיער

בכל מיני דרכים שעולות פול כסף... אני אישית משתמשת במכונה להסרת שיער ברגליים כבר איזה שנה.. עכשיו בקושי גודל לי כבר שיער על הרגליים שזה פצצה בפני עצמו ומכונה טובה עולה רק בסביבות 400 ש"ח...

plomphy

New member
גם לי יש

אבל זה כואבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבב לי!

מסקריטה

New member
בדיוק! ועשו לי הדגמה במכשיר הזה

(האינפרא אדום) וזה ממש לא כאב. כך שלבכייניות כמוני זה יכול להיות פתרון טוב. השאלה שוב האם זה באמת יעיל - האם השיער באמת כמעט ולא צומח אחר כך (או לפחות לכמה זמן זה מחזיק?), והאם זה מסוכן.

וואו אפרופו מכונה

קניתי מכונה ב450 שקל ואני מתעצלת להשתמש בה כי אני יודעת שיכאב לי ואני יפסיק באמצע ספרו מה לה כואב לכן?

Zoey Z

New member
צריך לעשות לפחות 7-10 טיפולים

כדי שזה יצליח ולא יחזור. וזה באמת לא חוזר.
חחחח אבל אני אישית משתמשת במכונה.

יש לי גם מכונה וזה ממש לא כואב

ואני ממש רגישה לכאב זה כואב רק ממש למעלה ברגל אבל שם גם ככה אין שערות תנסו ותראו מקסימום יכאב לכן קצת תתרגלו תוך כמה פעמים זה ממש שווה לפי דעתי הרגלים ממש חלקות לכמעט חודש

plomphy

New member
יותר שווה לי

שעווה, אני עושה לבד בבית וזה הרבה פחות כואב (פעם הייתי עושה במכונה אבל אני פשוט לא יכולה)

katykr

New member
אם זה טיפול חדיש אני הייתי

ממליצה לחכות ולראות... אולי יש בזה סיכונים בריאותיים.

למעלה