שאלה לתופעה מוזרה שקרתה לי בקוד

asp123

New member
שאלה לתופעה מוזרה שקרתה לי בקוד

יש לי בדף הראשי של האתר את החדשות עכשיו כשאני מוסיף הודעה למערכת חדשות אמרתי לו להחליף את הvbcrlf ב<br> אבל משום מה הוא לא עושה את זה אני לא רואה <br> בDB ולא כלום ניסיתי גם עם &n-b-s-p; אבל nada zero גורנישט כלום. ניסיתי גם בדף אני מציג את ההודעה לא עוזר זה לא מוזר
אז האם להשתמש בpre או מה הבעיה זה באמת אם אתם רוצים קוד תגידו

asp123

New member
הנה הפונקציית replace.

string news=Request("news"); news = news.Replace("vbcrlf","<br>"); // הvbcrlf ב"" בגלל שהיא אפשר אחרת // כל שאר הנתונים ואז שאילתת sql insert into​
או שהוא פשוט מתעלם מהbr שיש אחרי ההחלפה או הוא לא עושה את הreplace למה
ואם כבר עוד תופעה חמורה לא דחופה לא לחשוב שאני ממהר משהו. ברגע שאני כותב ' הוא עוצר את כל התהליך וחושף פרטים נורא חשובים לי על השרת mysql שלי האם לפתור גם את זה בReplace.

gilad g

New member
../images/Emo13.gif

vbcrlf שייך לויז'ואל בייסיק
ב-#C משתמשים ב-n\, שהוא הקבוע של ירידת שורה:
string news=Request("news"); news = news.Replace("\n","<br>");​
אתה יכול לתת טיפה יותר פרטים לגבי השגיאה עם ה-'
לא כל כך הבנתי למה אתה מתכוון

gilad g

New member
וגם

משהו ששמתי לב אליו הרגע:
string news=Request["news"]; news = news.Replace("\n","<br>");​
סוגריים מרובעות

asp123

New member
זה בסדר אני אף פעם לא עושה יותר

סוגריים כאלה בקוד רק עכשיו היה יותר נוח(הרגל לasp)
בושה שכחתי מה שלמדתי בC

asp123

New member
חחח שכחתי שזה C משופר(בערך) אז לא

חשבתי להשתמש בזה. טוב הנה השגיאה
-------------------------------------------------------------------------------- ERROR [42000] [MySQL][ODBC 3.51 Driver][mysqld-4.0.14-max-debug]You have an error in your SQL syntax. Check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ''גכעגכעגכעכעגכ גכעגכע גכ כרעחכיחחליחלך,'',' Description: An unhandled exception occurred during the execution of the current web request. Please review the stack trace for more information about the error and where it originated in the code. Exception Details: System.Data.Odbc.OdbcException: ERROR [42000] [MySQL][ODBC 3.51 Driver][mysqld-4.0.14-max-debug]You have an error in your SQL syntax. Check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ''גכעגכעגכעכעגכ גכעגכע גכ כרעחכיחחליחלך,'',' Source Error: Line 30: string Newsin="Insert Into tbl_News(Author,Title,Full_news,link1,link1Des) VALUES('"+Writer+"','"+Title+"','"+news+"','"+link1+"','"+link1Des+"')"; Line 31: OdbcCommand nCmd = new OdbcCommand(Newsin, conn); Line 32: nCmd.ExecuteNonQuery(); Line 33: lbl1.Text="ההודעה נכנסה בהצלחה"; Line 34: nCmd.Dispose(); Source File: C:\Inetpub\wwwroot\MyWebinAspx\add_news.aspx Line: 32​
אתה אמור להבין שזה תוקע לי את כל תהליך המערכת וזה יכול לחשוף פרטים חשובים לא
זאת הבעיה האם לפתור בReplace גם כן?

asp123

New member
תגיד איך זה שכאן אין את התופעה הזאת

של הגרש ולדעתי זה אלול לעצבן משתמשים אצלי באתר (אני כמעט בטוח שכאן משתמשים בsql server). האם יש דרך אחרת ? לפתור את הבעיה הזו

gilad g

New member
או שמשתמשים בפרמטרים ../images/Emo13.gif

SqlParameter או OleDbParameter (או משהו כזה
) אני אישית מעדיף להשתמש בפרמטרים, כי גם אין את בעית הגרשיים, וגם זה חוסם SQL Injection (באתרי ווב).

asp123

New member
תודה גלעד מצטער על כל ההטרדה יש לי

שאלה לא קשורה לתכנות והיא למה דוט נט לא מופיע ברשימת הפורומים זה מוציא אותי מדעתי

gilad g

New member
בקרוב הוא יהיה ../images/Emo13.gif

צריך שני עמודים לפורום

asp123

New member
יש לי בעיה קטנה והיא בדיקת Sessions

עכשיו בasp הקלאסי בניתי מערכת נפלאה של דרגות לזיהוי משתמש רגיל או כתב\מנהל וכו... אז בasp.net(בC sharp) יש לי בעיה בvb.net זו לא ממש חוכמה אני פשוט מעתיק Ifים שכתבתי והכל עובד perfect מכיוון שיש לי בעיה והיא אני לא יכול ליישם על Sessions תנאים ! לא יודע למה ? זה התנאי:
void Page_Load() { .ToString(); if(Session["Usr_class"] < 3 || Session["Uname"] = null ) // ה|| זה בשביל or מותנה וגם הוא עושה בעיה { Response.Write("אל תנסו להכנס לדף זה שוב"); } }​
הerror הוא "אי אפשר לבצע > על אוביקט או סטרינג" למה לא יודע האובייקט בתוכו מוטמן מספר ניסיתי להכניס אותו לINT אבל לא הולך האם יש אופציה להכניס את הערך שנמצא בsession Usr_class למשתנה לוקלי int ? אם כן אז איך. ובקשר ל|| למה הוא לא עובד
תודה לעוזרים מראש

IgalR

New member
למה שלא תעביר את מערכת האבטחה שלך

למנגנון המובנה של ה.NET ?

למעלה