שאלה ל"אחלה" גברים כאן...מה זאת בעצם אישה?...

שאלה ל"אחלה" גברים כאן...מה זאת בעצם אישה?...

נו....נראה אתכם...

היא משהו ששואל שאלות מסובכות בפורום גברים

ת'אמת, שאישה היא בן אדם כמו כולנו עם המון חשיבות וחיוניות בחיו של הגבר. 1. בראש ובראשונה, היא אובייקט מיני. 2. היא הדרך הקלה לארוחת הערב. 3. אמא 4. קול ההיגיון בבית (בגלל זה שומעים רוק כבד עם אוזניות כשנמצאים לידה)... 5. חוסכת כסף במשלוח הבירה מהמקרר לספה. 6. אספקת חלב טרי לילדים 7. יד שלישית לעבודות ממש קשות שדורשות מגע עדין... 8. היא ערוץ התקשורת הישיר עם חברת הביטוח של הרכב.... בעיקר לאחר פעולות חנייה פשוטות בין עמודי הבניין. 9. אחראית על הסדר והניקיון בבית (כולל מקלחות לילדים, שירותים, חרסינות ופעם בשבועיים - רצפה...) בקיצור..... את כבר יודעת

The Guardian17

New member
8 ../images/Emo45.gif

היא ערוץ התקשורת הישיר עם חברת הביטוח של הרכב.... בעיקר לאחר פעולות חנייה פשוטות בין עמודי הבניין.

נראה לי שטעיתם בפורום

זה נקרא פורום גברים,ולא פורום ילדים.. הכי מצחיק אותי זה בני 20 פלוס שמתנהגים כמו ילדים בגן..זה פשוט קורע.. ומה שכתבת זה לא אישה,זה יותר פרייארית עיוורת שנמצאת איתך..

המונשרי

New member
../images/Emo8.gif\\\\\\\../images/Emo45.gif

אכן התשובות המעמיקות והמרגשות- בנוסח בלייזר... לפיהן הפורום צריך להקרא הפורום לשוביניסט המצוי בהצלחה.

שמח להיות הראשון שמגלה לך שגברים

הם ילדים. (נראה לי שאת טעית בפורום, תחפשי בפורום "זבי חוטם")

soul on fire

New member
אחי אין לי שום בעיה איתך אבל....

{לכל דבר יש אבל!} קודם כל לך לבראשית פרק א' פסוק 23 {או שתבקש מ"האישה" להביא לך אותו}. בפסוק הזה בורא אלוהים את האדם והאישה יחד - מכאן שיש שיוון מוחלט בינהם, ואין לך כל זכות להגיד את כל המשפטים האלה בהכללה מלאה כי לכל דבר יש יוצא מין הכלל. דבר שני, אני האומנם נקבה אבל בירה זה החיים שלי, והמכוניות לא פחות מעניינות אותי. ומי אתה שתגיד עלי שאני אובייקט מיני? דבר בשם עצמך אתה שם כדי שאני אנצל אותך ואזרוק אותך קיבינמט, גם ככה אתה טוב רק בשביל האקט המיני ואחרי זה אתה כמו יצור מת! אתה רוצה ארוחת ערב? אין בעיה רק חבל שתקבל הרעלת קייבה ממה שאני מכינה. חבל מאד אם אמא שלך מייצגת בשבילך גם אובייקט מיני.. =\ כאילו שכל מילה שאתה אומר זה הגיוני לחלוטין תזיז את התחת שלך ותשים את השישיה על השולחן לפני חלב טרי לידלים? חכה שתבקש קפה בפעם הבאה.... יכול להיות שאני אתבלבל בין הקרטון חלב למשהו אחר או שהמלח יקרוץ לי מול העיינים במקום סוכר ביום שתרצה את העזרה אתה תדבר לקיר או שאני בטעות לא אשמע נכון ומתוך הרגל יביא את הבירה.. לא כל הנקבות לא יודעת לחנות, שב רבע שעה מול מקום חנייה ריק בת"א ותגלה שאפחד לא יודע לחנות אני לסדר? מה פתאום אחריות שלך לא תנקה יסריח בקיצור שיהיה לך אחלה של חג ושנה מעולה!

זונע

New member
הכי מצחיק שאת מתייחסת לזה ברצינות

ומוכיחה שאכן, נשים זה דבר מצחיק.

soul on fire

New member
אם רק ידעת איך אני צוחקת...

הגבתי על כל מה שהוא ענה... לא אומר שאני מסכימה עם כל מילה ומילה שנכתבה...

וואוו, אני אוהב אשה שורטת !!

הבעייה איתך, יצור מקסים ומרדן שכמוך, שאת עדיין קטינה. כך, שמבחינתי כל המרדנות הזאת, הצעקות והשריטות, הם רק נביחות קטנות. ביום שתהפכי לבגירה, תחזרי ואולי גם ניתן לך לפתוח את ה"שישיה" הזאת עבורנו. (בכל אופן, ניסיון יפה... אפילו סקסי....
)

soul on fire

New member
חוצפן מכל הלב?

מה לעשו החיים לא תמיד כמו שאתה רוצה {מוזר לאחרונה מפריע להרבה שאני קטינה..} ושיהיה לך ברור שכל בירה שאני פותחת אני שותה... שתיהיה לך שנה טובה ואני מקווה בשבילך שהפורום הזה לא ימות עד שאני אהפוך לבגירה {הצבתי לך שנה, זה לא הרבה} כי אני חושבת שבאיזה שהוא שלב ימאס לכם לחפור על בירות או כמה נשים הם חרא ולרדת פעם במלא זמן על איזה מישהי שנכנסה לפורום... תהנו!

רגע מיכל !! (אוחז בידה שלא תתרחק מדי)

את מפספסת את הרעיון. אל תשכחי שהפורום עכשיו ב"חיתוליו" המטרה שלי, שזה לא יהיה פורום סוטה אלא פורום דינמי, עוקצני, אינפורמטיבי, חברתי וקצת סוטה. (זאת הסיבה שאני לא מאפשר יותר לפרסם עירום בעמוד הפורום...) עכשיו לעיקר : לא מפריע לי שאת קטינה. דווקא קטינות הם ממש נחמדות לפעמים (ומפותחות). העניין הוא, שיש מערכת ויש חוקים ויש עדיין (אי שם) מוסר בסיסי שאני כמנהל חייב לדבוק בהם. אם אני או מישהו אחר נכתוב לך דברים שיכולים להאמר למישהי אחרת, בוגרת, הם יכולים לשמש ככלי נגדנו וזה לא הרעיון. לא הקמתי את הפורום כדי שיפול ויתרסק בגלל איזו פריכית שנעלבה מ"הטרדה" והפורום לא קם כדי שבכל הודעה יופיע המשפט "נשים הם חרא". (נשים הם ממש לא חרא ... אולי פיפי.... חחחחחחחחחח) בקיצור, את יכולה להישאר, להביט מהצד ולהנות (אני אוהב נשים ששותות בירות) וביום שה -18 יעשה "גלינק !!" יהיה לך את הכבוד לשבת לצידי על הספה (בשוליים כמובן) ולפתוח פחית... ועוד פחית.... ועוד פחית.....

soul on fire

New member
האא =0 בשוק..

איזה כבוד אני מקבלת.. אתה כבר אוחז בידי כדי שאני לא אלך? סבבה לגמרה, אבל כמו שאמרת הפורום עדין בחיתוליו וזה מה שהוא משדר כרגע, ולא כל מי שיכנס יאהב את מה שהולך פה... בעיקר אם הוא יהיה פמינסט{!} אני אשתדל להישאר ולהביט מהצד, ואם תתין את האישור אפילו לתת תגובה פה ושם..
אכן, לא קיימות הרבה נשים ששותות בירה {בכל אופן בכמות שאני שותה..} איכ! אתה שותה פחיות! יש להן טעם לוואי מגעיל! רק בקבוקים {של חצי!} אם אפשר שיהיה גולדסטאר {כן גם אני קונה כחול-לבן, ומידי פעם מתפנקת} *מורידה את הגיל מהכרטיס האישי, שיהיה כמו שלך*

כמובן, אין לא זיהית קודם :

עוד גולדסטארית אחת. טוב, כשתעברי לצד מעט יותר אנין כדוגמת הבירות האיריות, תני צלצול.

למעלה