שאלה מה דעתכם ?

ronen1981

New member
לא ציין כי אין מניעה .

לא רק שאין מניעה לגרושות , אין מניעה לגרושות + , כי מה שחשוב זה האדם שמולי ולאנשים מותר לקחת החלטות שאחר כך הם מתחרטים עליהם במידה כזו או אחרת על מרכיב זה או אחר .

מתן4ל

New member
הדבר *הכי* קריטי שחסר ברעיון שלך, זה לדרוש

הדבר *הכי* קריטי שחסר ברעיון שלך, זה שאתה צריך לדרוש תשלום מאנשים שמציעים לך בחורות.
אחרת תיתקע עם הבעיה של שיר (אגב אני מוכן גם 10,000 אחרי שנה ביחד - למקרה שאתם מודדים נואשות) לכל אחד ישתלם להציע לך אפילו סתם בחורה מעפנה.

אם תבקש 100 שקל על ההשתתפות / תבקש כל סכום שנראה הגיוני למציע אבל תצא עם זו שהציעו בשבילה הכי הרבה. תקבל רק בחורות שיש סיכוי של לפחות 1% שתתחתן איתן (כן, גם אני למדי מתמטיקה - זה מכניס לאנשים רעיונות הזויים לראש). [וכמובן אם אתה רוצה 50% אתה צריך לבקש 5,000 תמורת 10,000 אם תיהיה חתונה - אבל בשביל כזה יחס אף אחד לא יציע לך])

לא מסכים איתך

זה שמישהו יציע לו בחורה "מעפנה", לא בהכרח שהוא יצא איתה ויתחתן איתה, אז הוא לא ישלם...

סיכוי של לפחות 1%?
As a figure of speech?

מתן4ל

New member
ה1% זה חישוב מדוייק...

אם הוא מציע 0 על טעות ו10K על בחורה טובה אז אלה שמציעים יעשו את החשבון הזה,
אם הם יציעו *כל בחורה שזזה* הם מפסידים 0 ומרוויחים סיכוי כלשהוא שהוא יתחתן איתה - זה עדיף להם למהציע רק בחורות טובות.

אם הוא מציע להפסיד 100 על טעות ו10,000 על בחורה טובה אז אלה שמציעים יעשו את החשבון הזה,
אם הם יציעו בחורה שהסיכוי שילך איתה הוא כמעט 0 אז הם מפסידים 100 ומרוויחים כלום - כזו הם לא יציעו.

אם הם יציעו בחורה שהסיכוי שילך איתה הוא *בדיוק* 1% אז הם מפסידים 100 ומרוויחים סיכוי של 1% לקבל 10,000 (תוחלת 100) - כזו הם לא ירוויחו כלום ולא יפסידו כלום (פרט לכאב ראש שבלחשב את זה).

אם הם יציעו בחורה שהסיכוי שילך איתה הוא *בדיוק* 1% אז הם מפסידים 100 ומרוויחים סיכוי של 1% לקבל 10,000 (תוחלת 100) - כזו הם לא ירוויחו כלום ולא יפסידו כלום (פרט לכאב ראש שבלחשב את זה).

ככה שבמקרה כזה הוא יקבל רק בחורות "טובות"

התכוונת "גדול יותר" בשורה האחת לפני האחרונה

"כל בחורה שזזה" זה בהנחה שיש לו אינסוף זמן לבדוק את כולן...
המציעים השונים, כולם מציעים ביחד (או הוא מחכה לכמה הצעות) ואז בוחר את מי שנראת לו האטרקטיבית ביותר (וכמובן כולן מעוניינות בו...)
ולכן התוחלת שלך לא נכונה, לדעתי.

עדיף פשוט לכתוב zzz -100 על דייט כושל ו-10,000 על חתונה...
אבל לא מאמין שמישהו ישתתף במשחק כזה... כי נניח הוא מציע בחורה שהיא 50% ממה שהוא מחפש (כלומר הסיכוי שילך איתה הוא 50%)
האם התוחלת מצדיקה את המאמץ? (4,950)
אני מהמר שאם נבנה דמות כזו שהיא 50% בכל המאפיינים והתכונות, הוא לא ירצה להתחתן איתה...

מתן4ל

New member
נכון, התכוונתי גדול יותר...

ונו כן אולי הוא רוצה שיציעו לו טונות של בחורות (בלי לבדוק) לא יודע. יש בזה משהוא.

ואכן בחורה שיש לה 50% מהתכונות שהוא מחפש היא לא בחורה שיש ביכוי של 50% שזה יצליח בינהם - זה נשמע פרדוקס אבל זה לא

כי זה לא אותו המדד...

אבל כן אפשר "לבנות" בחורה עם 50% סיכוי...
ולא תמיד התוחלת היא התשובה הטובה ביותר...

(הרי מה תעזור התוחלת עבור ה"לוטו"?)

Optimistic Girl

New member

זה הרעיון הכי הזוי שאי פעם קראתי בפורומים בתפוז !!!

ומתי בדיוק האנשים שיביאו לך את ''אישתך לעתיד'' יקבלו את הכסף שלהם?
בעוד 3 שנים? 5 שנים אחרי שתתחתן עם הבחורה?????????

אני ממליצה לך ללכת לשדכנית,
היא לוקחת כסף על פתיחת כרטיס, ואז לוקחת את הכסף רק אחרי החתונה! זה דווקא יתאים לך, אם כבר תפנה עליה, יש מישהי מפורסמת שמשדרכת ויש לה המלצות,
פגישת היעוץ אצלה ללא תשלום, ככה שאין לך מה להפסיד !

אבל אחלה מקוריות,
עכשיו אני אקח את הרעיון שלך למטרה שלי,
אני אשלם 2000 שח, למי שיסדר לי אוניברסיטה באוסטרליה/קנדה/ארצות הברית, שבה אני אקבל מלגת לימוד ומחייה מלאה
דווקא רעיון לא רע... מה שכסף יכול לפתור אה?
רק שדבר הכי חשוב לנו, הוא לא קונה=אהבה...

בהצלחה!

ronen1981

New member

רשמתי שיקבלו ביום שתסכים להתחתן איתי . כמה זמן זה יקח תלוי בכל מיני גורמים שאין לי לבד שליטה עליהם .

אבל אני מבין ומקבל את תגובתך אני חושב שהרעיון הזה לא מספיק בשל להפוך אותו למשהו ממשי לאור התגובות והעובדה שלהביא רשימה זה במידה מסויימת לירות לעצמי ברגל

somewoman

New member
זה קצת

כמו לשים מודעות ברחוב
"אבד כלב לבן, המוצא הישר יתוגמל ב 1,800 ש"ח"..

שדכנית זה בדיוק זה, רק קצת יותר "אלגנטי"..

Anna begins cc

New member
כבר הקדימו אותך...

זה היה תלוי בירושלים על איזה לוח מודעות לפני כמה חודשים..
(שים לב לציור האומנותי של הלב עם החץ בצד.. )

Anna begins cc

New member
מעניין אם למישהו זה מצליח..

אני שוקלת להתקשר למספר רק כדי לשאול אותו.

sweetdreams

New member
זה קצת כמו לתלות מודעת דרושים ברחוב

לגבר חתיך, חכם ומצליח דרושה בחורה חברת נפש וסקסית.
דרישות התפקיד:
.
.
.
.

הוא גם יכול לצרף ככה פתקיות עם המספר שלו, למתעניינות בתפקיד שעומדות בדרישות.

תיזהרי!

תיכף רונן יקטלג גם אותך כתוקפנית חסרת רגישות ותפספסי לעד את ההזדמנות איתו
.

ronen1981

New member
שיעור בפסיכולוגיה .

מה היית חושבת על אדם שאלו הם התשובות שרשם על עצמו והתנהג באופן שאת התנהגת :

אני מצוטט את התשובות שלך :
"
7. האם תהיה לך בעיה אילו בן הזוג לא יהיה קשוב לצרכיך הרגשיים, אלא אם תצהיר על כך באופן מילולי?
נראה לי שזאת הבעיה העיקרית , לא? שאנשים מעמידים פנים שהם לא יודעים מה הצד השני רוצה, אלא אם כן הוא "צועק" את זה.

19. נניח שחבר טוב של בן הזוג הוא אטרקטיבי מאוד וחושב שגם אתה. האם תסכים להנאה מינית ללא ידיעת בן הזוג?לא. ואם מישהו היה עושה לי דבר כזה, הייתי מאחלת לו מוות בייסורים.
"

זה שאת לא מודעת לעצמך זו בעיה שלך , ואם אתה רוצה להשתפר ואני מאמין שאת יכולה להשתפר קודם תיהי מודעת לעצמך ואח"כ תעבדי על עצמך במקום לתקוף אחרים .

לא הבנתי מה אתה רוצה.

תנסה לשפר קצת את יכולת הניסוח שלך ולצמצם את שגיאות הכתיב.
בתור אחד שנולד בארץ ומעיד על עצמו כמחונן, "דיסקלט" הוא לא תירוץ מספק לרמת ניסוח כ"כ לקוייה.

למעלה