שאלה מוזרה לחברו/ת הפורום

Browncoat

New member
שאלה מוזרה לחברו/ת הפורום

אתן אוהבות כשיש איפה לשבת בתאי הלבשה בחנויות, או שזה לא משנה? אשמח לקבל כמה שיותר תשובות, תודה! :)

מרמותק

New member
בתוך התא?

עדיף שיהיה לפחות שרפרפון. לרכינה, או הנחה של דברים [שלא נתלים על ווים]. כיסאות יהיו מהנים יותר.

innocence

New member
זה נחמד שיש איפה להניח, אבל לא חובה

אבל הכי הכי חשוב בתאי מדידה זה שתהיה מראה בפנים ולא רק בחוץ!

../images/Emo45.gif

את יודעת שיש מקומות שלגברים יש ולנשים אין?? בגלל שהם רוצים שתצאי לבחוץ להתסכל, ואז המוכרת תתעלק ותגיד כמה זה יושב יפה וכמה זה מבליט לך את החזה\מעלים לך את התחת\מרזה אותך. מצד אחר, יש גם חנויות עם מראות מרזות, שזה עוד יותר מעצבן. (מדדתי פעם בגד ים, והמראה בחנות הייתה מראה-מרזה אבל ברמה מטורפת, וזה פשוט נראה כאילו אני 20 קילו פחות, בלי הגזמה.)

Kumagoro01

New member
אני לא סובלת את המראות האלה XD

הן מעוותות את הצורה ברמה היסטרית
לדעתי אישית הן מכערות. אבל מראה בתוך התא ולא רק בחוץ זה כן ממש חשוב. ._. אפילו אם היא כזו. אגב, אם אני במצב רוח רע ואני רואה שיש מראה רק מחוץ לתאים אני פשוט עוזבת חנויות אפילו אם מצאתי בגדים O: זה עד כדי כך מתסכל אותי

innocence

New member
אף פעם לא נתקלתי בכאלו מראות...

אבל זה ממש מעצבן שצריך לצאת החוצה, הרבה פעמים אני מוותרת על המדידה אם אני רואה שאין מראות בפנים. כי מה אם לא גילחתי רגליים ואני רוצה למדוד שמלה? אני באמת צריכה לצאת לאמצע החנות ושכולם יראו כמה אני עצלנית? P:

N o k i

New member
כן

זה עושה לי הרגשה אינטימית כזאת ובייתית
אבל אני בחיים לא אשב שם.

TeddyPicker

New member
טופשופ זה הכי אידיאלי.

תא מרווח, מתלים לקולבים, מין מוט כזה לבגדים שלך, שרפרף, מראה גדולה.

N o k i

New member
../images/Emo5.gifהלבישו אותה נורא.

למרות שבתוכנית דווקא הלבישו אותה ממש יפה [ברוב הפעמים שצפיתי
]. נגיד פה- שהיא ממש קשוחה ומגניבה, או כאן עם ז'קט בהשראת האמן פיט מונדריאן. אהבתי:) [השקעתי
]

N o k i

New member
../images/Emo128.gifטוב, זה לא עבד.

הנה הלינק השני: http://www.youtube.com/watch?v=ncESfUS7EWo

Shusho

New member
לא, זה סתם מכוער ולא מחמיא לגוף שלה.

גם הקיא-נצנצים שנשלף מהאייטיז שרוני לבשה.

OATK

New member
וואו אתם לא רוצים שאני אתחיל לדבר על

הסטייליסטית שם

../images/Emo97.gif../images/Emo45.gif

אני בעד לתלוש לה את הקרקפת ולהכין ממנה ביקיני שאותו היא תלבש במהלך ההוצאה להורג בסקילה. ואפילו בקיני מעור אדם מדמם יראה יותר טוב מהמפה שהלבישו את מיי בגמר. כאילו.. יש לה חוש לסטייל של חתול רחוב גידם. למה לעזאזל משלמים לה?

למעלה