שאלה מסקרנת

אוהד 49

New member
שאלה מסקרנת

לכל אוהדי התכנית של הישרדות האמריקאי ושראו את העונות והפרקים וכו', ו/או לכל אחד אחר שיודע: תגידו, האם יש משימות שהם אותו דבר כמו הישרדות האמריקאית?, כאילו שלקחו מהאמריקאי ושמו פה? או שזה הכל 'מהראש' שלנו?? תודה:)

idanoosh17

New member
למה לא לשרשר?!.....

אבל בגלל שיש לי לב טוב אני יענה. כן, חלק מהמשימות היו! לדוגמה שהם רצים קשורים וצריכים לגעת בקבוצה השנייה או ההאבקות כמו היום

אוהד 49

New member
לאיפה לשרשר?

זה היה נושא חדש שלא היה קשור לאף אחד מהנושאים שיש..

Fairywitch

New member
דווקא הדיון הזה הצדיק הודעה חדשה-

כי היוא יכול להתפתח לדיון רחב יותר. אז זה בסדר גמור

cheelly33

New member
כמה דוגמאות למשימות ../images/Emo103.gif

האתגר שהיה במשימת הכוח הכפול (להביא כמה שיותר מים עם הגוף)- בעונה 13 היתה משימה מאוד דומה רק שבמקום למלא את הדלי במים עם הגוף, היה צריך למלא בבוץ.
המשימה שהיתה בתכנית האחרונה עם ההאבקות כריות- בעונות 10+13 היתה משימה זהה.
המשימה עם האלונקות- היתה משימה דומה מאוד אם לא זהה ממש (לא זוכרת באיזו עונה)
המשימה עם החץ וקשת הבוערים (זאת שיואב נכשל כשלון חרוץ
)- היו לא פעם משימות עם האפקט הזה , אבל הכי דומה היתה בעונה 2
המשימה שהם רדפו אחד אחרי השני במעגל עם שקי חול עליהם והיו צריכים לתפוס את הזנב של השבט השני- בעונות 10+13 היתה משימה זהה.
המשימה עם המילים שצריך להרכיב - בעונה 14 -היתה משימה על אותו רעיון פחות או יותר, רק שבמקום מילים הם היו צריכים לעבור מצד אחד לשני בסדר אקראי בלי ליפול למים. זה מה שעלה לי כרגע.

idanoosh17

New member
../images/Emo45.gif

זה אותה הפקה, ואפילו אם אני לא טועה היה כבר את השמות של השבטים האלה!

Volldemort

New member
לא

אלה שמות מקוריים. אולי התבלבלת כי בעונה 6 היה שבט שקראו לו ג'אבורו וזה דומה לג'יבארו.

Fairywitch

New member
המשימה עם הרדיפה במעגל הייתה בעונה 13?../images/Emo12.gif

משום מה לא זכרתי את זה

Fairywitch

New member
אם יש משהו שהיה מש זהה- זאת פתיחת העונה!

לגמרי לגמרי העתק של תחילת עונה 7 (איי הפנינה), כולל הקטע של "המזוודות שלכם נשארות פה", ואפילו השקיקים עם החפצים היקרים היו אותם שקיקים, ושקי הנעליים שזרקו להם למים היו אותם שקים. כנראה קיבלו את זה מההפקה האמריקאית
מה שהכי הרג אותי- כי זה כבר היה מקרי לגמרי, היא שגם בעונה 7 האמריקאית היה מישהו שבא עם חליפה ואח"כ גזר אותה (אנדרו סבאג'|מאוהב), וגם כאן היה (דן)
עוד דבר שהיה לי מוזר זה שאנשים היו כ"כ בהלם מזה. חברה שלי עובדת עם אחות של מרינה, והיא סיפרה שהן יצאו למסע קניות והתארגנו עם תיק עם ציוד היסטרי:-ם כאילו, אנשים- מה, לא ראיתם את התכנית המקורית? אתם לא יודעים שבד"כ לא מרשים לקחת כלום? (חוץ מהעונות הראשונות וחוץ מציוד בסיסי) ההלם שלהם הרג אותי

RageBot

New member
כן

זה באמת סוג של מעתיק מהישרדות 7, גם הקטע של אי המתים ושבט האאוטקאסט D= ובתכלס כן, יש אנשים טיפשים בעולם הזה, אני לא מבין איך הם חשבו שייתנו להם לקחת דברים לאי.

אוהד 49

New member
תודה לכולם על התשובות../images/Emo13.gif

וואו נישמע שהם עשו הרבה דברים כמו האמריקאי..נו טוב, אז בוא נקווה שגם את מספר העונות הם יעתיקו, הא?

LiRs Lullaby

New member
או ש....

מישהי כאן כבר אמרה שהם בעצם יודעים על זה מראש ואומרים להם לבוא עם הדברים האלה כדי שזה ייראה הזוי. וגם... אמרו לעומר לבוא עם וויסקי כדי להדליק יותר טוב את האש.... נשמע לי יותר הגיוני מאשר שקבוצה של 20 איש נכנסה לתכנית כמו הישרדות מבלי לחפש קצת פרטים על התכנית המקורית ולראות מה הולך להיות. ותכלס, גם אם כל זה לא נכון, תחשוב שאם היית נכנס לתכנית בעונה הראשונה והיו אומרים לך שהולכת להיות מסיבת עיתונאים לרגל השקת התכנית - לא היית מאמין שזה מה שהולך לקרות? (ואני מדברת בתור מישהי שמעולם לא ראתה את כל - כמה? 16 עונות? - העונות של הישרדות ובטח שלא הייתי יושבת להוריד עכשיו את כלללללללל הפרקים של התכנית רק כדי לראות מה יכול להיות שם....
)

הואווו אופס שחכתי לקרוא את ההודעה שלך .

חחח אני זאת שאמרה בקשר לוויסקי ושהם ידעו הכל.. כתבתי אותו דבר למעטה ורק עכגשיו ראיתי שרשמת את זה. חח פאשלה. :/

חחחחחחח

דווקא לי שחר , שהיא המורה שלי לערבית . היא סיפרה לנו שהם ידעו שהם מתחילים את המסע היום ולא עוד 3 ימים , ואמרו להם לקנות ולהביא דברים חדדשים כאילו הם ממש לא ידעו , למשל היה מיעשהו שהביא וויסקי , אמרו לו וזה בכלל לא היה לשתות , זה היה לאש . לשחר המורה שלי אמרו לה להביא המון תכשיטים וכאלו . ככה זה .
אתם יודעים שהטבעת של ויקה הייתה זכוכית מגדלת?

LiRs Lullaby

New member
וואי, מה שעושים עם הטכנולוגיה של היום...

וויסקי להדליק את האש, טבעת שהיא זכוכית מגדלת, פלאפון שהוא גם צלחת לווין שמכינה קפה...... פעם אבא שלי קנה לי שרשרת שהיה עליה מעין ציור כזה שהיה מתחלף וזה היה נראה לי כמו שיא הקדמה.....

רפי45

New member
המשימות דומות למשל המשימה

שהיתה ללכת בים במעגל היתה גם בהישרדות האמריקאית.

למעלה