שאלה על ביטוח סיעודי בגיל צעיר

leibovic

New member
שאלה על ביטוח סיעודי בגיל צעיר

שלום אני בן 27 - האם כדאי לי להתחיל לשלם ביטוח סיעודי לעצמי בגיל הנוכחי? האם זה משתלם לי בראייה ארוכת טווח?

דן סלס

New member
ביטוח סעודי בגיל צעיר

לא אחת קורה שגם צעירים נזקקים לסעוד, למעשה כ 44,000 איש צעירים נזקקים לסעוד בעיקר בשל תאונות ועוד 110,000 קשישים, לכן יש צורך בביטוח סעודי גם בגיל צעיר, מה גם שהמחיר בגילך הוא קטן מאוד. עם זאת יש לזכור כי ישנם עוד ביטוחים שאולי בגילך קודמים בעדיפות כמו ביטוח אובדן כשר עבודה, לכן התשובה תלויה באיזה ביטוחים יש לך ומהו מצבך הכלכלי והמשפחתי.

leibovic

New member
במידה ואני יוצא מנקודת הנחה שלא אהיה בין ה 40

אלף האלו האם עדיין כדאי לי להתחיל להפריש לביטוח סיעודי? כלומר האם אני מרוויח צבירה כלשהיא או משהו כזה?

דן סלס

New member
להיות בין ה 40,000

אני מאחל לך שלא תהיה שם... יחד עם זאת לעולם אי אפשר לדעת, לכן קונים ביטוח מה שתרוויח מהצטרפות עכשיו: 1. אם אתה היום בריא ותצטרף כבריא , המחיר והתנאים שלך כבריא ילוו אותך לכל החיים כלומר לחברת הביטוח אסור לשנות את המחיר או התנאים אם הצטרפת בריא, גם את תחלה בדרך. 2. יש שני סוגי ביטוח, בפרמיה משתנה ובפרמיה קבועה - פרמיה משתנה זול מאוד בגילך, לעומתו הקבועה יותר יקרה, אבל אם בעתיד (מעל 5 שנים) תבטל את הביטוח ישאר לך חלק יחסי של ביטוח ללא תשלום לכל החיים (זה נקרא ערך מסולק)

למעלה