שאלה על הסדנאות

SnufKinnnnnn

New member
שאלה על הסדנאות

שלום. אני חדשה פה והתחלתי קצת לברר על הקורסים של תקשורת מקרבת והעבודה של ביירון קיטי. הייתי מעוניינת לברר האם הסדנאות יוכלו לעזור לי בשני מישורים" 1)בניית ביטחון עצמי וקבלת העצמי. 2)בכל נושא האימהות. אני מחפשת דרכים שיעזרו לי להיות יותר רגועה, נינוחה, קשובה ויכולת הסבר גבולות, התנהגויות וכו עם ילדים. מקווה שאני מובנת, אודה על התשובות. תודה רבה,

את מאוד מובנת

ולשאלתך, בהחלט זה יכול לעזור. כי העבודה בתקשורת מקרבת היא עבודה בשני כיוונים - האחד הוא פנימי והשני חיצוני. בכיוון הפנימי אנחנו עובדים על מה שקורה בתוכנו, מה חשוב לנו, מה אנחנו מרגישים. זאת עבודת עומק שבה אנחנו מפרקים את הנושא שמטריד אותנו (במקרה שלך זה ביטחון עצמי) ומנסים להבין איך הוא נוצר ואיך אפשר לעשות משהו אחר. בעיניי זאת עבודה ממש מרתקת. בכיוון החיצוני העבודה מתבצעת מול אדם אחר / אנשים אחרים ושם אנחנו מתאמנים על אירועים מחיי היום-יום מה קורה לנו כשמישהו עושה או אומר משהו שלא תואם את האופן שבו אנחנו רואים את הדברים, מהו דפוס התגובה הרגיל שלנו ואיך אפשר להגיד או לעשות אחרת כדי להגביר את שיתוף הפעולה וההרמוניה. והעבודה הזאת מאוד מתאימה בנושאים של הורות וגם בזוגיות, בעבודה ועוד. האם זה עונה על שאלתך?

SnufKinnnnnn

New member
תודה

שלום יעל. תודה על התשובה המהירה . זה בהחלט עונה לי , ואין לי ספק שאגיע לסדנא. שוב תודה ויום טוב.

למעלה