שאלה על לימודי ערבית בביה"ס

No name for now

New member
שאלה על לימודי ערבית בביה"ס

עדיין לומדים עם הספרים של מדארג'? בשלבים יותר מתקדמים של לימודי ערבית כשרצינו לתאר מאמרים משעממים שקיבלנו לקרוא היינו אומרים עליהם שהם ממש وصل وزير الخارجية... (אני מקווה שכתבתי נכון, אני חלודה) הידועים לשמצה ממדארג' וחוץ מזה, איזה מגניבה המקלדת בערבית איך היא מחברת אותיות

אצלנו לומדים עם עיתונות של לנדאו

גם שם יש ידיעות בסגנון
. על מדראג' אף פעם לא שמעתי

No name for now

New member
כלומר הספרים התחלפו

והשיטה היא אותה השיטה, הדבר היחיד שהיה באמת משעמם זה הכתבות האלה מה שלומדים מהן זה רק שמות של משרדים ממשלתיים בערבית, ערי בירה בעולם ואיך אומרים בערבית שמות של מדינות חבל שלא מביאים מאמרים מעיתונים יומיים, היום בעזרת האינטרנט זו ממש לא בעיה וככה גם מרחיבים את אוצר המלים

לא יודעת עד כמה התחלפו,

כי המורה שלי גם למדה מהספר הזה
דוקא אוצר המילים שם ממש ממש רחב.

כן.. לנדאו..

אגב, אם תשימו לב יש שם ראשי תיבות (במקום שמות של שרים/ראשי ממשלות/נשיאים..) ואפשר להתאים את זה לאנואר סאדאת ומנחם בגין

tribe spirit

New member
כן../images/Emo13.gif../images/Emo118.gif../images/Emo65.gif

גם אנחנו נורא התלהבנו כשגילינו את זה בי"א,ואז ב\התחלנו להתעסק בהסטוריה יותר מאשר בערבית

הוד11

New member
לי אין מקלדת בערבית../images/Emo10.gif

לא היום לומדים עם הספרים של יחד

No name for now

New member
המקלדת בערבית היא של תפוז

יש לינק במסך כתיבת ההודעה בכל מקרה עם Windows XP אפשר לתמוך בכתיבת השפה

B o N u s

New member
היא באמת מגניבה מקלדת בערבית! ../images/Emo45.gif P-:

אני גם קניתי מקלדת שכתוב ליד האותיות באנגלית ובעברית במקלדת גם אותיות בערבית.. זה מאגניב לאללה.. גם לך יש מקלדת ערבית או רק שאת יכולה לכתוב במחשב ומקלדת רגילה

No name for now

New member
לא צריך לקנות מקלדת מיוחדת

מספיק שהמחשב תומך, ואפשר לשים מדבקות עם האותיות על המקלדת או להשתמש ב-Letter set שקונים בחנויות לציוד משרדי (לא יודעת אם יש בערבית)

B o N u s

New member
אני יודע, אבל בכל זאת קניתי מקלדת

עוד לפני המקלדת ערבית שקניתי היה לי עם המקלדת הקודמת גם ערבית. כתבתי על הריבועים של האותיות את האותיות בערבית עם טוש P-:

No name for now

New member
איילו"ש זהמילון

ואני מתארת לעצמי שיצאו מהדורות חדשות השאלה היא דווקא על המאמרים המרדימים שכולנו כבר יודעים לדקלם בע"פ

למעלה