שאלה על פיצויים

מצב
הנושא נעול.

unita2

New member
שאלה על פיצויים

שאלה על פיצויים
אני עובדת בחברת כוח אדם שנה וחצי כמעט, אבל לא קבוע - מתי שהיו פרויקטים והיו צריכים אותי, עוד חודש אני מתגייסת האם מגיע לי פיצויים?

שיר ורד

New member
אם את מתגייסת לשרות סדיר

שאלה על פיצויים
אני עובדת בחברת כוח אדם שנה וחצי כמעט, אבל לא קבוע - מתי שהיו פרויקטים והיו צריכים אותי, עוד חודש אני מתגייסת האם מגיע לי פיצויים?
אם את מתגייסת לשרות סדיר
עלייך לתת הודעה מוקדמת כחוק ולציין בהודעה שסיבת ההתפטרות היא גיוס לשרות סדיר.

unita2

New member
אז כן מגיע לי?

אם את מתגייסת לשרות סדיר
עלייך לתת הודעה מוקדמת כחוק ולציין בהודעה שסיבת ההתפטרות היא גיוס לשרות סדיר.
אז כן מגיע לי?
כי מישהו אמר לי שאני צריכה 12 משכורות לפחות בשביל זה... ויש לי פחות... ואיך אני מחשבת כמה מגיע לי?

שיר ורד

New member
לא צריך 12 משכורות

אז כן מגיע לי?
כי מישהו אמר לי שאני צריכה 12 משכורות לפחות בשביל זה... ויש לי פחות... ואיך אני מחשבת כמה מגיע לי?
לא צריך 12 משכורות
צריך תקופת עבודה העולה על שנה (ללא הפסקות רצופות של מעל 3 חודשים). מי שצריך לחשב זה המעסיק, אם השכר לשעה לא השתנה , זה יצא בערך סך כל המשכורות שלך מחולק ל 12.

MommyHug

New member
ואם לפני 3 שנים עזבתי ללימודים

לא צריך 12 משכורות
צריך תקופת עבודה העולה על שנה (ללא הפסקות רצופות של מעל 3 חודשים). מי שצריך לחשב זה המעסיק, אם השכר לשעה לא השתנה , זה יצא בערך סך כל המשכורות שלך מחולק ל 12.
באוניברסיטה, לאחר שעבדתי שנה וחצי במשרה מלאה, ובזמן הלימודים עבדתי פעם בשבוע באותו מקום, האם הייתי זכאית לפיצויים? והאם עדיין ניתן לדרוש אותם היום לאחר שלא ניתנו לי אז? תודה

אם הנתק ביחסי עובד מעביד

באוניברסיטה, לאחר שעבדתי שנה וחצי במשרה מלאה, ובזמן הלימודים עבדתי פעם בשבוע באותו מקום, האם הייתי זכאית לפיצויים? והאם עדיין ניתן לדרוש אותם היום לאחר שלא ניתנו לי אז? תודה
אם הנתק ביחסי עובד מעביד
לא עלה על שלשה חדשים הרי שאין פגיעה ברציפות, במקרה כזה תקום לך הזכות לפ"פ אלא, שהחישוב יהיה אחר, בהתאם להיקפי המשרה לאורך כל תקופת העבודה.

MommyHug

New member
תתעלם מאותה שאלה בשרשור השני

אם הנתק ביחסי עובד מעביד
לא עלה על שלשה חדשים הרי שאין פגיעה ברציפות, במקרה כזה תקום לך הזכות לפ"פ אלא, שהחישוב יהיה אחר, בהתאם להיקפי המשרה לאורך כל תקופת העבודה.
תתעלם מאותה שאלה בשרשור השני
מה זה פ"פ? ואיזו תקופת עבודה? ממתי עד מתי?

מצב
הנושא נעול.
למעלה