שאלה על ריסוס

נצאב

New member
שאלה על ריסוס

יש לי ברושים בגינה,יש עליהם נקודות לבנות ואף לחלק מהברושים התייבשו חלק מהענפים מה זאת המחלה הזאת? מה הטיפול?ואיך צריך להמשיך בטיפול בברושים? האם החלק היבש יחזור לחיות ולהיות ירוק?

טסונמי1

New member
כדאי להגמיע עים קונפידור- יש להם

כנימות-ענפים שהתיבשו לא יחזרו להיות ירוקים

baz69

New member
קונפידור לא עושה לברושים כלום.

כתבתי ואני חוזר, ישנו חומר בשם אלטט 50, הוא היחיד(זמין וסביר במחיר) הפותר את בעיית התייבשות ענפי הברוש בפרט ובכלל כל המחטניים.

ruven46

New member
אפשר לקבל כנימות בדואר ?

לברושים של השכן שלי...

שקדי

New member
מזקיר לי את השאלה ששאלה אשה אחת

את הרופא:תגיד דוקטור אפשר להיכנס להריון בבית השימוש?? כן...ענה לה הרופא.....אבל זה מאד לא נוח.................

ruven46

New member
כמו שאני מכיר אותך....

אין לך טעויות כתיב... חי חי חי חי קונטרה : - האם אפשר להידבק באיידס בבית שימוש ? - ..רק אם לא חיכית שהקודם יצא...!

אפרת12

New member
נצל"ש בנושא ריסוסים

שתי שאלות:
לקראת סוף הקיץ האחרון עלי האפרסק התקפלו וחלקם התחתון נהיה לבן. במשתלה המליצו על מלתיון (אני מקוה שאני זוכרת נכון) וזה אכן עזר. בינתיים היה חורף, העלים נשרו, אח"כ צמחו היטב, היתה פריחה יפהפייה ופתאום לפני כמה ימים ראיתי ששוב העלים בקצה הענפים נהיו כנ"ל. השאלה היא האם כדאי לרסס שוב, אושזה יפגע בפירות
היערה חולה בכנימות שחורות מגעילות שגם גורמות לעלים להתקפל כלפי חוץ. באותה תקופה של ריסוס האפרסק ריססנו את היערה גם במלתיון בהמלצת המשתלה. זה עזר לזמן קצר ושוב חזר. האם יש דרך להיפטר מהחולירות האלה - אם לא לתמיד, לפחות לפרק זמן סביר

טסונמי1

New member
אין שום פיתרון פלא-רק ריסוס

בדרך כלל ריסוס לא מחזיק לאורך זמן- הוא יורד עים הטל וההשקיה-ומיתנדף עים המשמש-לכן בכללי הטיפולים הסיסטמטיים הרבה יותר יעילים-

אפרת12

New member
מה זה טיפולים סיסטמטיים../images/Emo35.gif

סליחה על הבורות... ומה ז"א מתנדף עם המשמש

baz69

New member
לטיפול בעש האנרסיה

מומלץ לרסס עם באיטרואיד,ליערה כדאי להגמיע בקונפידור.

אפרת12

New member
ואפשר לרסס עכשיו

או שזה יפגע בפירות (או יותר נכון - באלו שרוצים לאכול אותם)

שקדי

New member
והנה כמה חומרים לריסוס

נגד עש החרוב ועש המשמש (אנרסיה) סנסור 0.1% קרטה 0.15% טלסטר 0.07% ביתרואיד 0.1% רופסט 0.06% אגב מי שיש לו ציקדות שיצביע ונמליץ לו על משהו טוב

למעלה