שאלה על שני מיני מזון שהמליצו לי ואינם ברשימת המזונות של דימיטרי CORE ו- CORNILOVE

אלישבע777

Well-known member
בשכונה שלי, פתחו חנות קטנה לציוד ולמזון בעלי חיים. הם אינם מוכרים מזון אוריג'ין ו- D& N המצויינים - לפי רשימתו של דימיטרי, ואני נאלצת לקנותם בחנות בקניון, שגובה מחיר עתק וגם יש בעיות באספקה ( כנראה בגלל היבוא של המזונות, אינו סדיר). מאחר שהם הציעו לי עסקה של שק חינם ומשלוחים חודשיים חינם ואמין, בהזמנה מראש של 10 שקים ( קטנים), ובנוסף הוסיפו גם חטיפים וצעצועים מתנה בכל משלוח - הסכמתי למינוי הזה. לאחרונה הם ביטלו את ההסדר הזה, עבור שקים קטנים . הוא קיים רק לשקים גדולים שאין לי אפשרות לאחסן.

הבעלים של החנות השכונתית הקטנה (מצווה לתמוך בעסקים קטנים!) מגדלים חתולים בביתם וגם מאכילים את חתולי הרחוב בסמוך לחנות והם (נראים נפלא!), נכנסים לפעמים לחנות כדי לקבל ליטופים...

הם המליצו לי על שני מיני מזונות שהם בעצם נותנים לחתוליהם הפרטיים. הבעיה שהם אינם רשומים ברשימה של דימיטרי.
שני המזונות נטולי דגניים:

א. CORE ב. CARNILOVE

האם הם מומלצים? מה ציונם? החתול שלי חתול רגיל, בן שלוש, מסורס.

Yukita

Active member
מנהל
Carnilove אכן מופיע במסמך של דימה, לסוגים שונים שלו יש ציונים שונים בין 75 ל89

Core יתכן שמופיע, לא ברור לי מה בדיוק ראית כתוב על השק. יש בקובץ את wellness core (סוגים שונים, ציונים בין 75-90). האם יתכן שזה המזון אליו התכוונת?

בכל אופן תוך תלות מה חשוב לך יש גם רשתות ארציות העושות משלוחים עד הבית, ולא רק חנויות בקניון או חנות ללא סוגים שאת מעוניינת בהם, לשיקולך. בטווח הציונים שהוזכר, שני המזונות טובים.

אלישבע777

Well-known member
Carnilove אכן מופיע במסמך של דימה, לסוגים שונים שלו יש ציונים שונים בין 75 ל89

Core יתכן שמופיע, לא ברור לי מה בדיוק ראית כתוב על השק. יש בקובץ את סוגים שונים, ציונים בין 75-90). האם יתכן שזה המזון אליו התכוונת?

בכל אופן תוך תלות מה חשוב לך יש גם רשתות ארציות העושות משלוחים עד הבית, ולא רק חנויות בקניון או חנות ללא סוגים שאת מעוניינת בהם, לשיקולך. בטווח הציונים שהוזכר, שני המזונות טובים.
יופי תודה יוקיטה! האם את יכולה להגיד לי באילו עמודים נמצאים המזון Carnilove ברשימה של דימה? כמה שחיפשתי לא מצאתי. אכן מצאתי את wellness core כנראה שזה המזון. לא ביקשתי לראות את השק, בעלת החנות רשמה לי את שמות המזונות שהיא מאכילה את חתוליה הפרטיים.

החנות הזאת, אכן עושה משלוחים עד הבית ואני קונה שם חטיפים לחתול וחול, אבל לא מזון כי אין להם אוריג'ין, אני אעבור למזון זה. אני בעד חנויות שכונתיות בכלל ובפרט חנויות לציוד של בעלי חיים, ששם לא מגדלים חיות בכלובים, אלא מאכילים חתולי רחוב ונותנים להם מקלט מוצל בקיץ וחמים בחורף. כולן נאבקות על פרנסתן והקניון הסמוך הורס אותן.

Yukita

Active member
מנהל
לפי תוכן העניינים בקובץ של דימה (פשוט מחפשים את שם המזון עם Ctrl+F): קרנילאב אמור להיות בעמ' 91-95, והשני, וולנס קור, בעמ' 76-78

בזמן האחרון האכלתי עם שקי ענק של אוריג'ן כי במפתיע המחיר לקילו היה זול יותר מכמה מזונות אחרים בשק הענק - אבל עכשיו המחירים שוב עלו...

בעקרון כל מזון מציון 70 אמור להיות עם מרכיבים איכותיים יחסית לפי השיטה בקובץ הזה.

אלישבע777

Well-known member
לפי תוכן העניינים בקובץ של דימה (פשוט מחפשים את שם המזון עם Ctrl+F): קרנילאב אמור להיות בעמ' 91-95, והשני, וולנס קור, בעמ' 76-78

בזמן האחרון האכלתי עם שקי ענק של אוריג'ן כי במפתיע המחיר לקילו היה זול יותר מכמה מזונות אחרים בשק הענק - אבל עכשיו המחירים שוב עלו...

בעקרון כל מזון מציון 70 אמור להיות עם מרכיבים איכותיים יחסית לפי השיטה בקובץ הזה.
הי יוקיטה תודה. אין לי מקום בבית לשק גדול. אני קניתי שקים קטנים אחד מאוחסן בתנור גם זה מוסתר והחתול לא יכול לפתוח. השני במקרר. אני יודעת שיש קופסאות אריזה, אבל לא נוח לי.
הופתעתי לקרוא שמזון טוב הוא מציון 70 ומעלה! אז יופי.
בעלת חנות לבעלי חיים, מעוניינת לקבל את הרשימה. האם אפשר לתת לה אותה, או שזה מותנה ברישום לפורום? אם יש רשימה ברוסית, היא תשמח מאוד.

תודה רבה עזרת לי . אני מוסיפה עוד שאלה לפורום

דגלמנגל

Well-known member
אין לי מקום בבית לשק גדול.
הבעיה באחסון היא שמחפשים מקום קיים, שמראש יועד לכך ומתעלמים משפע האפשרויות, של ניצול מקומות "מרוהטים", שממילא אין עומדים או הולכים בהם.
דוגמאות אחדות:
1. אם יש לך, באיזשהו חדר, סדרת מדפים על הקיר, שעליהם קופץ החתול לגובה 1.5 מ' - מספיק גבוה לתצפית ומספיק נוח לליטוף;-) - אחד מהם, או כולם, יכולים להיות ארגזים למגירה, או תאים, שניתנים לנעילה.
2. אם יש לך רק עץ חתולים, הציבי אותו על הגבהה (אחד מאותם ארגזי-מדפים). לתוספת יציבות, עגני אותו לארגז ולנוחיות הספונג'ה התקיני לבסיס החדש גלגלים.
3. מדף מעל לדלת פנימית: חלקו ארגז-מדף וחלקו לתצפית. בקצה הדלת, כשהיא פתוחה ובצמוד לקיר, עמוד טיפוס (צינור או פרופיל מרובע, מצופה שטיח מקיר לקיר) ומעבר נוח למדף, עבור החתול. העמוד אינו רחב יותר משתי ידיות ועובי דלת, כך שאינו חוסם לאדם שום מעבר. עובי החתול המטפס זמני:)

נערך לאחרונה ב:

אלישבע777

Well-known member
הבעיה באחסון היא שמחפשים מקום קיים, שמראש יועד לכך ומתעלמים משפע האפשרויות, של ניצול מקומות "מרוהטים", שממילא אין עומדים או הולכים בהם.
דוגמאות אחדות:
1. אם יש לך, באיזשהו חדר, סדרת מדפים על הקיר, שעליהם קופץ החתול לגובה 1.5 מ' - מספיק גבוה לתצפית ומספיק נוח לליטוף;-) - אחד מהם, או כולם, יכולים להיות ארגזים למגירה, או תאים, שניתנים לנעילה.
2. אם יש לך רק עץ חתולים, הציבי אותו על הגבהה (אחד מאותם ארגזי-מדפים). לתוספת יציבות, עגני אותו לארגז ולנוחיות הספונג'ה התקיני לבסיס החדש גלגלים.
3. מדף מעל לדלת פנימית: חלקו ארגז-מדף וחלקו לתצפית. בקצה הדלת, כשהיא פתוחה ובצמוד לקיר, עמוד טיפוס (צינור או פרופיל מרובע, מצופה שטיח מקיר לקיר) ומעבר נוח למדף, עבור החתול. העמוד אינו רחב יותר משתי ידיות ועובי דלת, כך שאינו חוסם לאדם שום מעבר. עובי החתול המטפס זמני:)
יותר מדי יצירתי עבורי. התנור כמעט שאינו בשימוש והוא נמוך והוא משמש לאחסון של שני שקים קטנים אם השלישי במקרר. יש לי מקומות גבוהים בבית שאפשר לאחסן קופסת אוכל של שק גדול והחתול לא יגיע, אבל גם אני לא... לעלות על סולם בגילי הקשיש, זה יותר מדי מפחיד, בקושי עשיתי את זה גם בגיל צעיר יותר.

דגלמנגל

Well-known member
יותר מדי יצירתי עבורי. התנור כמעט שאינו בשימוש והוא נמוך והוא משמש לאחסון של שני שקים קטנים אם השלישי במקרר. יש לי מקומות גבוהים בבית שאפשר לאחסן קופסת אוכל של שק גדול והחתול לא יגיע, אבל גם אני לא... לעלות על סולם בגילי הקשיש, זה יותר מדי מפחיד, בקושי עשיתי את זה גם בגיל צעיר יותר.
עד 120 (y)

Yukita

Active member
מנהל
הרשימה באתר אינטרנט זמין לכל, לא נראה לי שיש בעיה לתת את הכתובת... Cat Food Evaluation And Comparison

דימה מעדכן את הרשימה מדי פעם ומוסיף לה מזונות חדשים שנודע לו עליהם, כך שהדרך להישאר מעודכנים היא להיות קשורים לאתר, לא לרשימה עצמה.

אלישבע777

Well-known member
הרשימה באתר אינטרנט זמין לכל, לא נראה לי שיש בעיה לתת את הכתובת... Cat Food Evaluation And Comparison

דימה מעדכן את הרשימה מדי פעם ומוסיף לה מזונות חדשים שנודע לו עליהם, כך שהדרך להישאר מעודכנים היא להיות קשורים לאתר, לא לרשימה עצמה.
יופי ! תודה יוקיטה!

dimitrygo

Active member
מנהל
שני המותגים האלה נמצאים ברשימה. אני בעצמי האכלתי תקופה ב-Carnilove למסורסים אבל החתולים שלי הפסיקו לאכול אותו, אז עברתי ל-N&D למסורסים.
היבואן של חברת Farmina שמייצרת N&D התחלף ולכן היו בעיות אספקה. עכשיו זה אותו יבואן כמו Orijen - חברת ביופט - והוא בין האמינים ביותר שיש בארץ.

אלישבע777

Well-known member
שני המותגים האלה נמצאים ברשימה. אני בעצמי האכלתי תקופה ב-Carnilove למסורסים אבל החתולים שלי הפסיקו לאכול אותו, אז עברתי ל-N&D למסורסים.
היבואן של חברת Farmina שמייצרת N&D התחלף ולכן היו בעיות אספקה. עכשיו זה אותו יבואן כמו Orijen - חברת ביופט - והוא בין האמינים ביותר שיש בארץ.
טוב לדעת את המידע הזה. אכן האכלתי לאחרונה ב- N&D והוא אהב, אבל לא מוכרים את המזון הזה, בחנות השכונתית. רק בקניון ואני מעוניינת לקנות בחנות השכונתית, כי חשוב לתמוך בעסקים משפחתיים קטנים!! הקניון הורס את המרכז השכונתי וגם עושק את המוכרים בחנויות. אני אנסה את המזון החדש כשייגמרו שקי המזון שכבר קניתי.

לאחרונה החתול שתמיד אכל יפה (ועשיתי לו דיאטה במצוות הווטרינר), אוכל מעט מאד וגם זה רק אם המזון על כף ידי... עתה אני מתחננת שיאכל... אני עוקבת אחרי התנהגותו ומצבו, כדי להיות בטוחה שזה לא מצב זמני ועלי לקחת אותו לווטרינר. מבחינת ההתנהגות הוא ממש כרגיל. אבל חתולים מסתירים בעיות! הם אלופים בזה.

למעלה