שאלה על תאונה בצבא

RIPPER

New member
שאלה על תאונה בצבא

השתחררתי מסדיר לפני כשנתיים עקב פציעה ברגל מדבר מאוד אידיוטי נפל לי נשק על הכף רגל וריסק לי את הכף רגל הייתיכחודש וחצי בגימלים ושהשתחררתי נתנו לי את כל התיק הרפואי שלי ויש בעיה שנפצעתי והייתי במרפאה באותו יום הרופא רשם דוח פציעה שהתברר מאוחר יותר שהוא זרק אותו ששאלתי למה ענו לי שלפי שיקול דעת של הרופא לא היה צריך דוח פציעה ולכן הוא זרק אותו מה אני צריך לעשות כדי להגיש בקשה לצהל על אחוזי נכות כי היום לצערי הרב אני כמעט {אולי 80 אחוז} לא יכול ללכת בגלל הרגל

רינו

New member
להגיש תביעה...רק שחובת ההוכחה חלה

עלייך. דבר ראשון להציג את כל המסמכים ולצרף עדים שנכחו ןראו את מקרה הפציעה המדובר, ובטוח שרשום בתיקך בביה"ח שבעקבות פציעה אישפזו אותך.

RIPPER

New member
ומה אני עושה אם לא היה

אף אחד בחדר באותו זמן יש לי רק מיסמכים שאומרים שיש לי בעיה ברגל ולא דוח פציעה שלחו אותי לחרפ שם עשיתי צילום ומאוחר יותר גם MRI ועוד כל מיני בדיקות אבל אין לי את התיק שיש שם

smile2life

New member
ארכיון ארכיון ארכיון ../images/Emo70.gif

צור קשר עם ארכיון בית החולים או החר"פ ובקש שישלחו לך צילום התיק עם חותמת נאמן למקור על המסמכים. במידה וזה בית חולים תתבקש לשלוח צ´ק על סכום מסויים. לגבי חר"פ אני לא מכיר את הפרוצדורה.

shiras

New member
קצת מניסיוני כשלישה - שווה לנסות

מקווה שאוכל לעזור לך אז להלן לפחות שתי אופציות - 1. בדו"ח כ"א יומי של היחידה שלך חייבת להיות מצויינת העובדה שהיית בגימלים ואם אפשר להשיג את כל הדו"חות אז כמובן שאפשר להוכיח שהות של חודש וחצי בבית. אגב, בדר"כ חודש וחצי דורש סיפוח לר"מ 2 - האמנם סופחת??? אם כן אז גם שם צריכים להיות מסמכים. 2. הדבר השני, שהוא פחות בטוח, אם רופא היחידה שלך מספיק... כדי לזרוק את דו"ח הפציעה שלך הוא לחפש או ביומן המעקב של המרפאה (יש אחד כזה אבל אני לא יודעת כמה זמן שומרים אותו) או בתיק הרפואי שלך צריך להיות גליון טיפולים ששם צריכים להרשם כל הטיפולים שקיבלת, כל הפניות שלך לרופא וכו´. שווה בדיקה נוספת בתיק הרפואי. 3. שאלה נוספת - בדר"כ על דו"ח פציעה חותם המפקד - אין לך כזה דבר??? - הכוונה למפקד שחתם על הדו"ח??? מצטערת, אולי מה שכתבתי קיים רק בחה"א, אבל שווה לנסות.

RIPPER

New member
אני הייתי בחיל האוויר

טוב הצלחתי להשיג חלק מהתיק הרפואי שלי אבל רק חלק מוזכר שם שהייתי בחר´פ הרבה בקשר לבעיה בכף הרגל אין שום איזכור לסיבה למה כן סופחתי לרמ 2 המפקד לא היה מתעסק אם דברים כאלו רק שומע למה שהרופא אומר וזהו שיחה שלא יותר מדקה ריפר {דרך אגב איפה היית שלישה}

למעלה