שאלה עקרונית לגבי קרנות

מצב
הנושא נעול.

MaD-d0g

New member
שאלה עקרונית לגבי קרנות

שאלה עקרונית לגבי קרנות
שלום לכולם רציתי לדעת לגבי קרנות נאמנות. מחיר הקרן (קניה ומכירה) מתעדכן בסגירה או גם בפתיחה ? אם עכשיו אני אתן פקודת קניה שתתבצע מחר בבוקר.. באיזה שער זה יקנה לי ? בשער סגירה של היום אחה"צ ? תודה

la DVD

New member
זה יקנה לך בשער סגירה

שאלה עקרונית לגבי קרנות
שלום לכולם רציתי לדעת לגבי קרנות נאמנות. מחיר הקרן (קניה ומכירה) מתעדכן בסגירה או גם בפתיחה ? אם עכשיו אני אתן פקודת קניה שתתבצע מחר בבוקר.. באיזה שער זה יקנה לי ? בשער סגירה של היום אחה"צ ? תודה
זה יקנה לך בשער סגירה
יש רק פירסום אחד למכיר מחירה או קניה של קרנות והוא מפורסם כמה שעות לאחר סגירת כל יום מסחר

tzzzzz

New member
בשער סגירה של היום אחה"צ, ולא של אתמול

שאלה עקרונית לגבי קרנות
כלומר אתה קונה על עיוור, כי כשאתה נותן הוראת קניה אתה לא יודע מה יהיה השער בסוף היום.

MaD-d0g

New member
אז למה כשאני קונה בלילה אני רואה את זה בבוקר

כלומר אתה קונה על עיוור, כי כשאתה נותן הוראת קניה אתה לא יודע מה יהיה השער בסוף היום.
בתיק ?

tzzzzz

New member
מוזר ולא ברור

בתיק ?
מוזר ולא ברור
תתקשר לבנק / ברוקר שלך ותשאל. אולי זה סתם עניין של רישום מנהלי זמני. הרי ברור שלא באמת קנו לך את הקרן בלילה, נכון?

MaD-d0g

New member
בלילה בטוח לא

מוזר ולא ברור
תתקשר לבנק / ברוקר שלך ותשאל. אולי זה סתם עניין של רישום מנהלי זמני. הרי ברור שלא באמת קנו לך את הקרן בלילה, נכון?
בלילה בטוח לא
אבל בבוקר בטרום פתיחה....

tzzzzz

New member
אין כזה דבר בקרנות נאמנות

בלילה בטוח לא
אבל בבוקר בטרום פתיחה....
אין כזה דבר בקרנות נאמנות
אבל חבל על האנרגיות שלנו כאן. שיחת טלפון ואתה פותר את העניין בוודאות. אתה לא צריך לסמוך עלי ולא על אף אחד אחר. רק תעדכן בתוצאות...

ECOWORLD

New member
הוראות קניה בד"כ עד 15:30

בתיק ?
הוראות קניה בד"כ עד 15:30
או 16:00 רוב הקרנות הן במחיר של סוף יום מסחר(%99.99) אתה רואה את זה כאילו קנית ביום מסחר קודם והבנק מתאים את הסכום יום אחר-כך כלומר אתה קונה יחידות בקרן ומשלם לפי המחיר שמפורסם לאותו יום מסחר -בסגירה(סוף יום מסחר) הבנק מראה לך כאילו קנית יום קודם ומשנה את הסכום לאחר שנקבע המחיר

מצב
הנושא נעול.
למעלה