שאלה קצת קשה

שאלה קצת קשה

אני בת 24. גיליתי שאני לסבית רק לאחרונה. כבר בימים הראשונים שיתפתי את הורי והם מיד אמרו "מה שיגרום לך לאושר, יגרום לנו לאושר". לאחרונה, היו סיטואציות שבהן באו לידי ביטוי רגשות קשים שלהם כלפי הנושא. כשניסיתי לדבר על עניין, הם אמרו שבאמת הם נבוכים ומעדיפים שהסביבה לא תדע עד שלא תהיה ברירה (בת-זוג קבועה, ילדים). הצעתי להם ללכת לקבוצה של תהיל"ה, אבל הם לא רוצים. קראתי את ההודעות כאן בפורום, וממה שראיתי, הקבלה של ההורים כאן מלאה ומובנת מאליה. אני תוהה איך הם וקשיהם (המובנים, לי לפחות) יתקבלו כאן. האם הם לא יותקפו כמו אותם טרולים? ואולי בכלל ההנחה שלי שגויה- אולי יש כאן הורים, שמקבלים את ילדם/תם, אבל עם קשיים? תודה.

חולפת2

New member
והנה התשובה שלי

וכמו כל הישראלים אתחיל בשאלה: למה את חושבת שהורייך יותקפו פה? אני דווקא חושבת שזה אחלה רעיון להכנס הנה,לפורום. הקריאה פה, השיתוף,הלבטים, ההרהורים של כולם יתנו להם להרגיש שכולם באותה סירה (גם אם מקרטעת משהו
,ואני בטוחה שזו ההרגשה שלהם כרגע). גם אם נראה לך שהקבלה של ההורים פה היא מלאה ומובנת מאליה,לפחות על עצמי אני יכולה להעיד, שנכון- אני מקבלת. מקבלת ואוהבת ללא תנאי וללא סייגים. אבל, ותמיד יש אבל... הקבלה הזו מגיעה אחרי תהליך מסויים. של הפנמה, עיבוד, הכרה,שבסופה יש קבלה. אומרים שעל כל אחת ואחד שיוצאים מהארון, יש גם זוג הורים בארון, שעכשיו מתחיל להתמודד עם הרעיון, ולהתחיל במסע משל עצמו. וזה לא קל. תני להם את הזמן שלהם,בקצב שלהם. התגובה הראשונית שלהם היתה בסדר גמור."מה שיגרום לך לאושר-יגרום לנו לאושר". מצויין.עדיף על אותם זוג הורים שהציעו לילדה ללכת לפסיכולוג ל"דבר" אתו, אולי השיגעון יעבור. אז זהו, שזה לא עובר, וזו לא מחלה,וזה מה שיש. לגבי קשיים- יש. ברור. לא תמיד הכל יופי טופי.יש רגעים עם מחשבות לפה ולשם, אבל כמו שאמרו הורייך- מה שיגרום לך אושר? כן, גם אני רוצה שלבן שלי יהיה רק טוב. תמיד. ובכלל, בחיים אין ערבויות. ומה, אם הוא היה סטרייט, אבל בקנטים? ולא מאושר? לא, זה לא יותר טוב בעיניי. מאחלת לך מכל הלב-שתדעי רק טוב, ובאמת, שלחי אותם לפה, אפילו בעיות חנייה אין פה
ברוכה הבאה!

Master Stav

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo24.gif

לכולם היו קשיים כאלו או אחרים למי פחות למי יותר אין מה לעשות ה"נורמליזציה" היא סוג של התנייה פבלובית אליה כולנו מחונכים או אולי עלי לומר מתוכנתים מילדותינו כך שאפילו אני שמקבל דברים כפי שהם מתוך פילוסופית חיים שלכל דבר יש מקום על פני האדמה עדיין ניתקלן פה ושם בבעיות כאלו או אחרות אני פשוט בחרתי לטפל בהם בגלוי וזה באמת עניין של בחירה מושכלת נשמח לראות את הוריך בפורום ולענות להם על כול שאלה ושאלה ולשתף אותם

ברוכה הבאה../images/Emo140.gif

הקבלה של הורים כאן היא מתוך אהבה ורצון לחוות אושר של ילדינו, אבל הקשיים היו וחלקם עדיין ישנו. אנחנו כהורים לגאים מקבלים כל אחד ואחת שלא מטיף לנו מוסר ומבקר את אורח חייהם של ילידנו. כל אדם מתקבל כאן בברכה
הנה משהו שכתבתי בזמנו, אולי זה יפתח צוהר לקשיים שעברתי.

תודה רבה,

אני מניחה שהפחד ממתקפה הוא תוצאה של הגנה על הגנה שנוצרו אצלי, או כמו שמאסטר סתיו קורא לזה "תיכנות", ואני צריכה ללמוד לא להקשיב לקולות הללו. אני מאוד מקווה שהורי יסכימו להיכנס לכאן, הם בוודאי ירוויחו מכך.

למעלה