שאלה שדנתי עם חברים על דובים

T A L 2 0

New member
שאלה שדנתי עם חברים על דובים

אתמול וחבר שלי נפגשנו בבר והגענו לנושא שאני חושב שהוא ל ממש צודק בו הוא אוהב דובים ומחפש אותם בכל מקום.... הוא טוען שבארת יש אופנה לדובים.... ושקשה לו למצוא עכשיו ביער דוב.... אני טוען שאם ויש אופנה על דובים אז רק על דובים שריריים...... שזה שונה ממני להפך המוחלט.... כי אני לא מרגיש שום הבדל בין מלפני שנים לעכשיו הוא טוען שאני צריך לצאת יותר ואראה שאנשים היתחילו להתעניין בי.... אני לא חושב שאני מכוער או שזה שאני שמן ושעיר במקומות מסויימים עושה אותי מכוער.... (לפעמים אני תופס את עמי במראה ורואה בחור סקסי) אבל מה לעשות בארץ אם אתה לא חטוב או לפחות רזה אתה OUT אפילו בשיחה רגילה לא יתחילו לדבר איתך..... אני לא יודע אולי אני חיי בעולם אחר ויש פה אנשים שמרגישים אחרת שהם מרגישים שיש יותר התעניינות בהם למרות שהם לא חטובים או דובים שריריים.... ורק אני חיי עדיין בבועה משלי אשמח לתגובות לכל מיני תגובות

T A L 2 0

New member
אולי זה לא קשור....

אבל בחו"ל שאני יוצא למקומות אני מרגיש שאנשים רוצים להכיר אותי... רוצים להעביר איתי לילה או יותר.... בקיצור אני מרגיש שמריצים אותי גם בגגל המראה שאולי לטעמם זה אקזוטי טיפה... אבל בארץ זה לגמרי הפוך......

ז י ק ו

New member
טל

אל תשכח שתמיד הדשא של השכן ירוק יותר... אפ'פעם אל תסתכל מה יש לנו בחו"ל.. תסתכל מה יש לנו בארץ ותנסה להעצים אותו :)

angelboy22

New member
אם להגיד את האמת...

אתה לחלוטין צודק בארץ אם אתה לא רזה/שרירי/חטוב אתה לא נחשב זה כאילו שהם מושלמים ואתה פגום בארץ דברים עובדים אחרת או שאתה בראד פיט ורוצים אותך או שאתה שמן ולא רוצים אותך הדובים פה (ואני תמיד טוען זאת) נפלו לארץ הזו בטעות אני תמיד אומר על זה את הפתגם אלוהים נותן אגוזים למי שאין לו שיניים.. בחול מסתכלים עליך אחרת רוצים אותך פה רק דוחים אותך קשה לדובים למצוא פה אהבה זה לא חסר סיכוי אבל בהחלט קשה מאוד בגלל זה תמיד (ועדיין) אני לא רוצה לחיות פה ההתנהגות הישראלית של המושלמים פשוט מגעילה אותי... אני מאחל לכולם שימצאו את אהבתם :)

itziki2

New member
אני לא חושב שזה נכון

1.אני השבוע הייתי באוויטה ובביף ובעוד מקום והיו שם במקרה הטוב שני שמנים. בתור צ'ייסר אני יוצא מאוד מאוכזב מיזה. וזה באמת קשור לזה שהדובים לא יוצאים למקומות האלה , לא ברור לי למה. 2.ברגע שבמקום מסוים יש מספר גדול של שמנים זה ניכנס לאנשים לתודעה שזה בסדר. למרות שיש תכתיב כזה בארץ אתם צריכים ללכת נגד זה , ולפי דעתי מהר מאוד הגישה הזאת תשתנה. 3.יש בארץ הומואים רזים וחטובים אבל הם רחוק ממושלמים. וגם עוד משהו שכבר אמרתי פה בעבר זה הקטע הסנובי של הישראלים בכלל. אתה בא לפאב בשביל להכיר אנשים אבל משחק אותה סנוב ולא מדבר עם אף אחד. זאת בעיה של כולם לא רק של שמנים. 4. עוד נקודה למחשבה :יש לי ידיד טוב שהוא שמן ויש לו בן זוג. הוא לפני כמה זמן התוודה בפני שהוא לא נהנה בסקס בגלל שהוא ניגעל מעצמו וחושב אולי הבן זוג גם ניגעל מימנו. וזאת בעיה בפני עצמה. ד"א אמרתי בכוונה שמנים ולא דובים כי אני מתכוון לחלק הזה של הדובים ולא לכל השאר בקטגוריה הזאת.

israbear

New member
דובים

כולכם לגמרי צודקים. בארץ המוסג "דוב" לא כל כך פופולרי. לעומת חו"ל כל מדינות אירופה וארה"ב דובים מבוקשים ומקובלים. אני חושב שמה שחפשים כאן זה חטובים ושעירים = כאילו דוב. אל תתיאשו הדובים יקבלו את מעמדם הנכון בקהילה.

stefan10

New member
אז דעתי היא..

1) מסכים עם רב אלה שכתבו פה לפניי. לרב שמדברים על דב מתיחסים למלא שרירי או דומה ולא לסוג השמן עליו אני נמנה 2) אני חושב שאני מיעוט (שמן) בתוך מיעוט (דובים) בתוך מיעוט (גאים) בתוך מיעוט (ישראלי) וכ... אז אליי מגיע בקושי קמצוץ . 3) אני שומע ואולי ראיתי מעט סרטים (אני אישית לא ניסיתי /חיפשתי/ניתקלתי) שבחול יש יותר גן עדן לדובים ושמנים 4) אני הייתי חבר בקבוצה דובים שבזמנו ערכה מיפגשים באגודה הגאה וכן אירועים כאלה ואחרים (מעבר למפגשי בסאונה ודומיהם המאורגנים פה בפורום) בין מסיבות בברים , ליין של דובים ,פיקניקים,טיולים ועוד.... לא זכורה הענות רבה לא של דובים ובוודאי לא כל כך של צ'סרים (שאותי יותר מעניינים) 5) לא זכור בתקופה שיותר יצאתי למועדונים שהייתה התנפלות של צ'ייסרים עליי.. אני לא מהזן הפסימי , אני פשוט מנוסה . לא קרה ,לא היה ,הרב בארץ בין דובים או צ'ייסרים מדברים ומספרים על חיפושים שלהם. רב אלה שראיתי בחיי חיפשו משהו "אקזוטי" במיטה לפעם או מספר פעמים לא מישהו לקשר רציני או כדומה אני לא רוצה בילוי בסאונה אלא משהו חברתי שאפשר לקשקש ולהכיר אבל שבאמת יבואו גם צ'ייסרים שחובבים שמנים כמוני ולא מפזרי הבטחות וירטואלים חברה שתהיה לנו שנה טובה ומאושרת

במסיבות הסקס החדשות תוכלו למצוא אולי צ'ייסרים

כמארגני מסיבות חדשות של סקס ברורה לנו הבעיתיות של דובים בארץ . בברלין אמסטרדם וציריך שהם המקומות בהם אירגנו מסיבות דומות ובכלל באירופה היה לנו קל בהרבה יותר לארגן מסיבה כזו אבל אולי תהיה לכם הזדמנות במסיבות החדשות שלנו שנעשות לא למטרת רווח להכיר דובים אחרים וצ'ייסרים. כנסו למנוי הפרסומי באטרף "מסיבות סקס בטוח" כל הפרטים שם

stefan10

New member
מסיבות סקס לא מעניינות אותי אלא שיחה

עם אנשים פנים ולא אברי רבייה אני מחפש .. אם אני רוצה אני יכול להשיג סקס . איש שיחה עם רגש זה ממש בלתי אפשרי למצוא .לילה טוב ושנה נהדרת

ז י ק ו

New member
מסכים איתך

אני לא מאמין שבמסיבות סקס אפשר להכיר מישהו בצורה רצינית... לא הייתי פוסל את האפשרות להיפגש שם אבל לא למשהו רציני...

stefan10

New member
אז..

1) תודה על ההזמנה אבל אסרב כמו שציינתי 2) אני לא מהסוג שאוהב או עושה סקס המוני/קבוצתי וכו.. לבריאות למי שאוהב 3) אני אישית וזו רק דעתי אנו לא חיים בימי הביניים או רובנו מחוץ לארון כך שלא חושב שצריך לחפש מקומות מפגש לעשות סקס בין בגנים סאונות מסיבות מאורגנות . מי שרוצה סקס היום יש מספיק אמצעים וירטואלים של אתרי הכרויות או ברים גנים (אולי לשעבר) וכו.. כך שתוך צ'יטוט ,שיחה מפגש בפיק אפ מוצאים סקס אם אתה הטעם של זה שמולך . יש מספיק מקומות גלויים שרואים אנשים שאפשר לעשות סקס.(אם רוצים כמובן) . אולי אני מיושן אבל אני מאמין שאם אני רוצה סקס יש לי בית,חדר ומיטה לעשות אותו בצורה הטובה ביותר באופן אישי ,יחודי ומפנק לפרטנר מולי. אולי אני טועה אבל אני חש שלמסיבות סקס באים לא מעט ארוניסטים או כאלה שממש אוהבים סקס קבוצתי שלא מעיזים לעשות או להיפגש במקום גלוי ולו לקפה . אז כאלה לא מתאים לי תודה ושנה טובה . אני את שלב הארון עברתי ..

לא אמרנו שמביות סקס זה במקום הכרות

אבל גם ככה מצב הדובים בארץ לא מי יודע מה אז תפרגנו לזה שעושים מסיבת דובים ומאפשרים לדובים לעשות סקס במסיבות שהיו שמורות עד כה רק לסטנדרט המקובל של רזה/חטוב/שרירי שעדיין רווח בארץ . אני עצמי לא דב אבל מפרגן לגמרי לזה שדובים לא ירגישו שהם לא שייכים למסיבות מסוימות רק בגלל שהם לא תואמים את המקובל בכללי הגיי הישראלי

angelboy22

New member
בד"כ אני נגד מסיבות כאלה + שאלה

אבל היוזמה בהחלט מבורכת רוב החבר'ה פה גם ככה הולכים לסאונה שתפו פעולה לא יזיק לכם... מסיבות סקס ואיך מוודאים שאין מדביקים במסיבות כאלה ? הרי לא כתוב לו על המצח מדביק...

shadeonu

New member
אתה טועה אחי

כל מה שאדם צריך זה קצט כריזמה אם יש לך כריזמה ידברו איתך וירצו להכיר אותך. אם אין לך כריזמה או שאתה בחור לא מעניין אז תתחיל לעסוק בדברים שמעניינים אנשים אחרים. מילה אחרונה זה שאתה מושך את האנשים שאתה רוצה למוך ולא ההפך.

למעלה