שאלה של חיבורים

ghsighsi

New member
שאלה של חיבורים

קניתי דרך איביי כרטיס קול קונקט 8 עד עכשיו המחשב היה מחובר למגבר (פרוסאונד) ישירות , PL קטן->RCA ימין ושמאל במגבר. מי יוכל לומר לי איך להנדס עכשיו את החיבורים? האם להשאיר את החיבור מחשב-מגבר כפי שהיה עד עכשיו ולחבר את הכרטיס קול למגבר? אם כן איך, עם אילו חיבורים, ובאיזה קונקטורים. תודה לעונים

ghsighsi

New member
תנו לי לפשט את השאלה

חיבור בין הכרטיס קול למגבר יהיה בכרטיס קול ביציאת OUT ימין ושמאל ואת זה אני יכול לחבר לכניסת AUX ימין ושמאל במגבר, או כניסת VCD ימין ושמאל. יעבוד?

ghsighsi

New member
ובכן, חיברתי איך שמצאתי לנכון, עכשיו

שאני מגדיר את הכרטיס קול הישן (אסיו מולטימדיה דרייבר) כלומר בלי כרטיס יעודי הוא נותן לי סאונד בפרויקטים ישנים שלי, אבל שאני מגדיר את הכרטיס החדש, הוא כאילו על MUTE ואני לא שומע כלום למרות שאני רואה שהוא מנגן. יש למישהו מושג מה הבעיה?

אז ככה

בגדול זה אמור לעבוד האם שינית את כל מה שצריך בתוך הקיובייס? או יותר נכון מה שינית בקיובייס כדי לשמוע?

ghsighsi

New member
מה ששיניתי היתה ההגדרה של הכרטיס קול

עכשיו הוא מוגדר, העכבת ירדה ל-12 מילישניות חוץ מזה לא שיניתי כלום. ושוב אני אומר-שהכרטיס הנוכחי מוגדר לא יוצא סאונד החוצה בכלל יש עוד משהו שאני יכול לשנות בהגדרות?

ghsighsi

New member
לפי מה שאני רואה היציאות שונו אוטומטית. מצרף

תמונה

ghsighsi

New member
חיברתי טוב (אני מקווה) כך:

פיירואייר למחשב, ליין אאוטפוט- ימין ושמאל מהכרטיס קול למגבר שם הוא בכניסת AUX המגבר מחובר גם ישירות לחיבור סאונד של המחשב דרך VCD במחשב

עוד ניסוי

את החיבור במגבר תחליף גם...פיזית, תחבר את הכרטיס איפה שהיה הכרטיס הקודם

ghsighsi

New member
הכרטיס הקודם זה האון-בורד שיש על הלוח אם

לא היה לי כרטיס אודיו לפני, ואין לי הרבה אפשרויות במגבר, יש חיבורי VCD, AUX וכניסות ל-5.1

שמע זה מוזר

אני חוזר על העובדות אתה שומע במחשב בכרטיס הפנימי, אבל לא שומע כשאתה מעביר לכרטיס קול של TC אתה מעביר את הכרטיס כמו שצריך בקיובייס כולל הכניסות את מחבר כמו שצריך את הכבלים, ובלי קשר לא שומע באוזניות שמחוברות לכרטיס קול שום דבר מה שכן את רואה את המוסיקה עובדת מבחינה גרפית יש באויר ריח של באג....התוכנה חוקית?

ghsighsi

New member
כן, אבל זה דמו

בלי קשר אם אני שומע בכרטיס הפנימי זה צריך לעבוד עם החיצוני אני בטוח שמשהו מוגדר לא כמו שצריך כי אין הרבה אפשרויות לשחק עם החיבורים ממש מעצבן הקטע הזה

תקשיב

לי יש קיובייס ויש לי כרטיסים שונים על המחשב.....בשנייה שאני משנה את ההגדרה הראשית לכרטיס אחר ואת היציאות אני שומע באוזניות וברמקולים, וככה צריך להיות אם אתה לא שומע באוזניות דרך הכרטיס הבעיה היא או בכרטיס או בתוכנה, ולא בחיבורים

ghsighsi

New member
מוזר מאד, אולי יש מקום שמתמחה

בתפעול מערכות כאלה שאני יכול להביא לשם את כל הציוד והם יעזרו לי או לחילופין טכנאי שעושה ביקורי בית?

תקשיב

זאת העבודה שלי...אם אתה עושה בול מה שתיארת זה סופר מוזר.....עוד דבר אחד לבדיקה המיקסר של הכרטיס....לא חשבתי על זה, תבדוק שהכל מופעל ואין מיוטים

ghsighsi

New member
שחיברתי גיטרה האקולייזר במיקסר מראה

שהיא מחוברת, ואפילו זה מקליט לערוץ בקיובייס -הקלטה ממש לא מוגברת אבל זו התחלה אבל אין סאונד שוב. רק שהגדרתי חזרה את הכרטיס הפנימי יכולתי לשמוע את מה שהקלטתי

ghsighsi

New member
שמתי לב לעוד משהו, בתוך DEVICE SETUP

הלכתי לדיירקט מיוזיק, וכתוב שם שה-OUT לא אקטיבי

למעלה