שאלה של מתחילים

RozwareZ

New member
שאלה של מתחילים

אני רוצה להתחיל לעבוד בעניין הזה של יצירת מוזיקה אבל אני מתחיל לחלוטין בלי שום רקע הייתם ממליצים לי להתחיל מעל הפופיק בריזון וללמוד את התוכנה לאט לאט? או שאני יתחיל בתוכנות פשוטות יותר ויעלה עם הזמן?

ירדן פ

New member
הייתי מציע להתחיל ישר בריזון

וברור שלא תבין אבל בשביל זה נועד הפורום, כדי לעזור לך להבין

RozwareZ

New member
היה לי ריזון פעם וגם היה לי

תוכנה של אותה החברה נדמה לי אבל כיאלו פחות משוכללת מריזון(לא זוכר תשם) הייתי בעיקרון מסתדר איתם אבל מזה ולדעת לעשות מוזיקה יש הבדל אתה חושב שעדיף שבהתחלה אני פשוט ישחק עם הדברים ויראה מה כל אחד עושה או ימצא מדריכים שמסבירים "פרום דה סטארט" ?

ירדן פ

New member
דבר ראשון

אני התחלתי כאחד שפשוט "משחק עם הדברים ורואה מה כל אחד עושה". והיום תראה לאן הגעתי. אני מנהל פורום ריזון ויש לי דיסק שלם של עצמי והנה אני מלמד אנשים על ריזון
דבר שני. יש לך את המדריך של קונדרה בקישורים. תחפש שם ותתחיל ללמוד את הבסיס של ריזון.. בהצלחה

RozwareZ

New member
אני תמיד אוהב קודם לשחק ואז לקרוא

מדריכים נראה לי שזה מה שאני יעשה רק שכבר יש לי בעייה למה אני לא מצליח לשמוע כלום?! כל הווליום שם הם בגובה בסדר(לפחות אלה שראיתי) לא מצאתי איזה מיוט או משהו כזה וזה מראה כיאלו שזה מנגן

ירדן פ

New member
אולי ההגדרות שלך לא מכוונות טוב?

בתפריט Edit בחר ב-Prefeneces למטה. בחלון שנפתח לך, למעלה יש לך Page: ואז כתוב לך אחד מהדברים הבאים: General Audio MIDI Advanced MIDI Sound Locations בחר ב- Audio עכשיו השתנו לך דברים בחלון. חפש את: Audio Card driver. שנה את זה לכרטיס הקול שלך. אתה אמור לשמוע במקום.. ישר אחרי ששינית לא צריך לעשות OK או משהו. אם אתה עדין לא שומע תשנה שוב לדברים אחרים ברשימה עד שתשמע.. בהצלחה

ירדן פ

New member
עכשיו תסתכל כמה שרשורים אחורה

ותוריד את הטראק לימוד שעשיתי זה יעזור לך קצת ללמוד

למעלה