שאלה

Piece of Wood

New member
שאלה../images/Emo125.gif

אם יש לי תמונה מסוימת במחשב שאני רוצה להעביר לפלאפון בתור טפט, אז איך אני עושה את זה?

ג1לש

New member
מספר שלבים פשוטים:

1. בדיקת גודל המסך: גודל התמונה חייב להיות שווה לגודל המסך, אחרת היא תהיה או מתוחה על המסך, או במרכז המסך עם לבן מסביב, או סתם תראה מכווצת בגלל שהיא גדולה מאוד. לאחר שתוודא את גודל המסך עבור לשלב הבא. 2. הקטנת התמונה לגודל המסך: בוא נאמר שיש ברשותך מכשיר נוקיה סדרה 40 - המסך הוא מרובע וגודל הטפטים אמור להיות 128X128 פיקסלים. פתח את התמונה בתוכנת עריכה [לדוגמא, פוטושופ] וכווץ אותה לגודל המסך שלך. שים לב: אפילו הקטנה של פיקסל אחד יכולה לגרום להופעת פס לבן מסביב לתמונה - דבר שלא היית רוצה אני מניח. 3. העברת הטפט לפלאפון: לאחר שעברנו את שלבים 1,2 כל שנותר הוא להעביר את התמונה לפלא'. לשם כך ניתן להשתמש בכבל להעברת נתונים, או בהעלאת קובץ התמונה לרשת האינטרנט והורדה לפלאפון דרך ה-WAP. בשביל להעלות את הטפט לרשת האינטרנט אני ממליץ על העלאה ל'פלאנט נענע' - ראה אתר אישי בדף הבית של נענע. ההורדה לפלאפון משתנה מפלאפון לפלאפון ככה שקשה לי לכוון אותך בדיוק. זה הכל - עכשיו רק תגדיר את התמונה כטפט לאחר ששמרת אותה בפלאפון. קשה? לא.. נחמד? כן
בהצלחה

ומה אם רוצים שהתמונה תשויך לContact

איזה גודל כדאי לבחור לתמונה בשביל שתשוייך ל Contact ותוצג כשהוא מתקשר ?

ג1לש

New member
אמ,

יש לי הכרות בנושא רק עם נוקיה - בנוקיה אתה בוחר כל תמונה קיימת, והפלא' שומר אותה בזיכרון שלו בגודל המתאים. כאילו עותק - כלומר גם אם תצלם מישהו, תשייך אליו את התמונה, ותמחק את התמונה האורגינלית היא תאשר. אותו הדבר גם אם תייבא תמונה מהמחשב.

netaK

New member
באורנג' יש גם כלי שמאפשר את זה...

יש שם כלי ליצירת טפטים, את פשוט מעלה לשם את התמונה וניתן לשלוח את זה למכשיר בקשר לעלויות מה יותר שווה, הגלישה בwap או ההורדה מאורנג' אין לי מושג

Piece of Wood

New member
תודה לכולם../images/Emo125.gif

אני בסלקום אז זה היה קצת מסובך אבל הצלחתי דרך האתר הזה. אם אתם מתעניינים תכנסו ל"תמונות שלי" ויש שם אפשרות מאד נוחה להעביר תמונה לפלאפון, אם הבנתי נכון זה זה לא עולה כסף חוץ משליחת הודעה כדי לקבל את התמונה... אבל אני לא סגורה על זה.
בכל מקרה.

למעלה