שאלה

sarahhh

New member
שאלה

שמעתי על תופעה שאישה בהריון והיא מקבלת מחזור האם המחזור הוא פעם אחת בהריון או הוא יכול ליהיות כמה חודשים? האם הוא סדיר? אם לא מה הכוונה בלא סדיר? תודה

sarahhh

New member
עוד שאלה קטנה

אם יש חדירה בלי קונדום אבל אז האיבר יוצא החוצה וגומר בחוץ אין בכלל גמירה בפנים יש סיכוי להריון?

kamrashhalural

New member
כן - יש סיכוי להריון...

לעיתים יש טיפות זרע שנפלטות יחד עם חומר הסיכוך הטבעי שיוצא בשעתך החדירה. הטיפות האלה עלולות להופיע לפני הגמירה. הסכנה גדולה יותר עם הבחור גמר כבר זמן מה קודם - ואז עדיין יש זרע בצינור השופכה שלו. יש לא מעט ילדים ששמם "לגמור בחוץ"... הבנת את את זה ?

אשה לא תקבל מחזור בהריון

משום שמחזור פירושו הוא - שהרחם לא קלט ביצית שהופרתה על ידי זרע, ולכן הרקמה הפנימית של הרחם "מתפוררת" ונושרת. כן יתכן מצב שבו יש דימום בזמן הריון, אבל כאמור - זה לא יהיה מחזור. אם תכתבי מהי סבית הפניה שלך, יתכן שנוכל לעזור לך קצת יותר. האם את חוששת להריון? האם את מדממת? האם נבדקת ע"י רופא נשים? כמו שנכתב לך למעלה, קיום יחסי מין מלאים ואפילו "כמעט מלאים" ללא קונדום - עלולים להסתיים בהריון וגם במחלות מין, כך שכדאי תמיד ללבוש קונדום ביחסי מין (עד שעוברים לגלולות ומכירים טוב את הפרטנר)

sarahhh

New member
אני אפרט

יש לי חבר מעל שנה קיימתי איתו יחסים (אני מכירה טוב את הפרטנר אז לגבי מחלות אין דאגה) פעם אחת קיימנו יחסים בלי קונדום אבל הוא גמר כמה שניות אח"כ בחוץ ביום למחרת קיבלתי מחזור אז נרגעתי ואז שמעתי שיש כזאת אפשרות לקבל מחזור בהריון קיבלתי את המחזור כשהוא הקדים לי בשבוע אבל חוצמזה בזמן המחזור הכל היה כרגיל האם יש לי סיכוי להריון?

גילית4

New member
קני ערכה לבדיקת הריון

אם את לא מרגישה בטוחה רק כדי להפיג את החששות. הסיכוי להריון נמוך מאוד.

sarahhh

New member
ממש תודה

אני מרגישה הכל כרגיל ונרגעתי כשקיבלתי מחזור ואז הפחידו אותי שעדין יש סיכוי אני יבדוק אבל תודה הרגעת אותי

למעלה