שאלה??

shanipaz

New member
שאלה??

שלום, אני שנה וחודשיים לאחר לידה, מצב רוחי בד"כ הוא סביר ואני מתפקדת (יש לי שתי בנות) מלבד מספר דברים: בפנימה אני מרגישה מתה, חסרת אנרגיות וצריכה להכריח את עצמי לעשות דברים (כמו לסדר את הבית וכדומה). אני מנהלת עסק מהבית ולא ממש מצליחה לבצע את העבודה. התפקוד שלי מתבצע רק כשהילדות נמצאות כשהן אינן אני חולמת, ולא ממש מצליחה לעשות משהו. שאלתי היא האם אלו סימנים לדכאון? ואם כן מה עושים? תודה

דיכאון שנה אחרי הלידה

מה שאת מתארת יכול להיות גם סימפטומים של דיכאון! דיכאון אינו תמיד מנטרל לגמרי וקיימות דרגות שונות של דיכאון. אני בהחלט מציע לך לפנות להערכה!

babe23

New member
מצטרפת לשאלה

לפני 13 יום עברתי קיסרי בגלל הגודל של העובר הדובי שלי נולד במשקל 4.700 אחרי שחזרתי הביתה אני מרגישה שהיחס שלי כלפי הקטנה שלי השתנה היא בת 2.7 לא מצליחה לסרן את התגובות שלי על כל מעשה שלה ולכן אני פשוט צועקת עליה על למשל שהיא מנשקת את הקטן ואולי קצת חזק יותר ממשאני מרשה לאצמי ( מסכנה שלי ככ לא מגיעה לה ) היא כמובן נעלבת ומתחילה לבכות ואני רק אחרי הצעקה קולטת שאני צועקת וכמובן אני מתחרטת על כל הרמת טון שלי כלפיה וזה לא רק כלפיה אלא גם על בעלי והמשפחה שלי (חברים עוד לא יצא לי לראות ביקשתי שלא יבואו בינתיים כי גם הקטנצ'יק עם שפעת בקיצור השאלה האם זה סוג של דיכאון ? או למה אני נהיתי ככ אגרסיבית??

אחרי ניתוח

13 יום אחרי ניתוח עייפים, כואבים, הגוף עדיין מגייס את כל האנרגיות להתאושש מהטראומה - ולכן, אני לא חושב שניתן להגיע למסקנות או להעלות אפשרות שמשהו בתגובותיך אינו תקין. אני חושב שאם לאחר חודש המצב לא משתפר, או, לחליפין, המצב הולך ומתדרדר כדאי להבדק ע"י איש מקצוע. הרבה פעמים ישנן תגובות קשות אחרי לידה שחולפות לאחר 2-3 שבועות מעצמן... עוד, פעם, אם לא - תפני לייעוץ!

למעלה