שאלה

s20782

New member
שאלה

לאחרונה יש לי תחושה של ירידה באנרגיות, חוסר חשק ומצב רוח. אני סטודנטית ואני מבריזה המון ואין לי חשק ללמוד ואני עייפה מאוד אני ישנה המון בערב וקמה מאוחר וכל הלילה נשארת ערה. יש לי תחושה של דאון במצב רוח. הייתי רוצה לדעת אם יש משהו שאפשר להעזר בו. וגם בנוגע לזוגיות.

דנה A

New member
תשובה

הי לך, ברוכה הבאה לפורום, התחושות שאת מספרת עליהן יכולות להיות תלויות בגורמים שונים, החל בבית וכלה במזג האויר. בעונה זו כאשר השמש מאירה קצת פחות, העננים אפורים קצת יותר - ישנו הבדל בין הפרשת הסרוטונין במח, המשפיע באופן ישיר על מצב הרוח שלנו. תלונות על עייפות אני שומעת המון, וחשה זאת בעצמי גם כן. חלק מהתסמינים של החורף (-: אם המצב הזה נמשך זמן רב מומלץ לבדוק זאת לעומק, אך אם חל זמן קצר - היי ערנית ועקבי אם ישנו שינוי. אם הדאון נמשך בדקי זאת לעומק. דאגי לשינה, מנוחה טובה, אכילה נכונה בתקופה זו לחיזוק הגוף והרווחה. מה בנוגע לזוגיות? סופש' קסום דנה אהרון

s20782

New member
זוגיות...

לגבי השינה את צודקת, אני סטודנטית ואני ישנה מעט מאוד (שעתיים בלילה)... לגבי זוגיות זה נושא כאוב. לא היתה לי זוגיות נורמלית כבר 3 שנים כמעט. וזה פשוט לא מגיע. לא רוצה להגיע... אם יש פיתרון פאנגשווי.. אני אשמח לנסות

דנה A

New member
זוגיות ושינה

בזמן השינה שלנו אנו נטענים באנרגייה המאפיינת את מע' היחסים שלנו, זוגיות, בריאות וכו' מעבר לחשיבות השינה עבורנו ברמה הבריאותית, רגשית, אלא אופן האנרגיה אותה אנו סופגים בשינה, משפיעה על תחומי חיים אלו. מדוע איך ישנה לילה שלם? האם משהו מפריע לשינה או שמא זהו הזמן שאת מקציבה לכך..?? אלו תחומים אחרים חזקים יותר בחייך כיום? דנה אהרון

s20782

New member
שינה..

בעיקרון אני לא ישנה כי אין לי זמן לזה.אני משלבת עבודה ולימודים, למרות שאני לא עובדת הרבה. גם סדר היום שלי הפוך, אני מסוג האנשים שמתעוררים בלילה כביכול ואז כל היום עייפים. אני לומדת עיצוב. מקצוע מאוד תובעני. תחומים חזקים... אולי בלימודים,שגם בהם אני לא הכי טובה. מעבר לזה כלום. חברות, יוצאים מבלים..וזהו.

למעלה