שאלה:

שאלה:

מצאתי עכשיו את הכתבה הזאת אצלי בחדר וצרפתי כאן חצי מכתבה שהייתה בעיתון :ראש 1" לפני כמה שנים, הכתבה יצאה במיוחד לכבוד תחילת השידורים של העונה החמישית בארץ.הכתבה מספרת קצת על העונה והכל יפה ונחמד, אבל כשמגיעים לסוף הכתבה וכאן אני מבקשת מכם לקרוא את החלק שכתוב מתחת לתת כותרת ":עוברים לאוסטרליה" בקצה העליון השמאלי של הכתבה, בקטע הזה נכתב כי תהייה עונה שישית וגם עונה שביעית והן יצולמו באוסטרליה. השאלה שלי היא מאיפו הכתבת( סתיו מיכאלי כפי שכתוב בתחילת המאמר) הביאה את הידיעה הזאת? האם מישהו כאן ראה את הכתבה הזאת פעם ויודע מאיפו הגיעו הידיעות האלו ועל מה הן מבוססות? בנוסף לכך ראיתי שבסוף הכתבה למטה כתוב שכמה אנשים מהפורום הזה עזרו לכתוב אותה. זה נכון?, ואם יש כאן מישהו שקורא עכשיו את ההודעה שלי והשתתף בהכנת הכתבה ויודע מאיפו הגיעה הידיעה על עונות 6 7 אז בבקשה להגיב, כי לפי מה שאני יודעת אין עונה שישית ובהחלט שלא עונה שביעית. אשמח על העזרה, תודה

כן..

אם אני לא טועה שיר סמואל זאת שיר מהפורום (tinkerblack) ולא יודע עוד מי ובאמת מעניין על העונה השביעית והשישית

Slow Cheetah

New member
בהתחלה באמת התכוונו לצלם אותה,

אבל לא היה להם תקציב, והיה מלא סיבוכים, אז ביטלו. יש סיכוי שאפילו התחילו לצלם.

dans girl

New member
../images/Emo185.gifקלאוד 9 (החברה שיצרה את הסדרה) תכננה בתום העונה ה-5 לעשות גם עונה 6... אבל ככל שהזמן עבר ואני חושבת שמה שבאמת גרם לנו לפקפק היה שכיילב רוס (לקס) הסתפר - כולנו הגענו למסקנה שכנראה זה לא יקרה. הם ניסו גם להוציא סרט, אבל גם זה לא יצא לפועל. סתיו הייתה פעם בפורום על אש קטנה אם אני לא טועה, לכן באותה תקופה היה סיקור די נרחב של הסדרה ב"ראש 1" - אני לא זוכרת בדיוק מי עזר בהכנת הכתבה. מה שכן - כולנו חשבנו בתקופה מסוימת שזה הולך לקרות, לכן כנראה זה מה שנכתב...

Pure M

New member
באופן כללי,

הסידרה די נעלמה לאחרונה, קצת עצוב אחרי כל כך הרבה שנים.

למעלה