שאלה

jassica

New member
שאלה

חיפשתי כל פורום נורמלי בשביל לרשום את השאלה הזאת ולא מצאתי שום דבר חוץ מזה אז אנילא הורה אבל אני בטווח הקסאמים..ורציתי לשאול אם יש לי ממ"ד ויש בו חלון סגור והדלת החזקה אינה נסגרת עד הסוף,זאת אומרת אינה נטרקת לחלוטין..אלא כמעט עד הסוף<היא רק לא נטרת מכיוון שלא הייתה בשימוש זמן רב ונוצרה חלודה>...האם זה קריטי שהדלת לא נסגרת..האם הדבר מסכן חיים? סליחה אם זה לא קשור..אבל אני כבר נואשת והדבר מכניס אותי לחרדה עמוקה שאולי החיים שלי בסכנה

dannabanana

New member
שאלה טובה

אנחנו בכלל לא סוגרים את הממד יש קיר בטון גם מול הדלת, נשמע מספיק לא?

jassica

New member
אמ...אבל הקטע בקסאם

זה ההדף..אם הדלת לא ממש סגורה או במקרה שתיארת בכלל לא סגורה אז הרסיסים יכוליםלהתפזר..והדלת שאינה סגורה לחלוטין יכולה לעוף מההדף

שי ז.

New member
לאן הדלת פונה בבית?

שימי לב שהממ"ד זה החדר היחיד שהדלת שלו נפתחת החוצה. זה בא למנוע מצב שההדף יוחזק רק ע"י הבריחים. בכל מקרה אם הדלת סגורה אבל לא נעולה היא עדיין מאוד אפקטיבית ואם היא פונה למסדרון פנימי אז בכלל אין בעייה.

geva

New member
אם יש דלת, כדאי לסגור

למה להסתמך על המזל? אם הדלת לא נסגרת למה לא לשמן אותה? (ואם אין שמן לשימון, קצת שמן בישול גם יעזור+-)

jassica

New member
אני גרה בבית של שש קומות

למטה יש לנו מרתף מבטון ובתוך המרתף יש ממד שפונה אל המרתף

dannabanana

New member
אולי זה פינוק מטופש, אבל הממד קטן

וחנוק בו אם סוגרים את הדלת על הרבה אנשים.

ברוריהה

New member
אין ספק שלא נעים

אבל יש דברים הרבה פחות נעימים מזה ... מניסיון של מספר ארועים שבהם בילינו מספר שעות בממ"ד (חלקם בימים חמים מאוד) מסתדרים. כשאין ברירה אין ברירה ...

למעלה