שאלה

maya194

New member
שאלה

חדשה לגמרי בפורום.. אז שלום שלום לפני מספר שבועות בודדים התחלתי לימודי רפלקסולוגיה. התחום מעניין בטירוף ובא לי לדעת עוד ועוד ולהתנסות. אם מישהו יכול לחדד לי נקודה מסויימת אני אשמח כשיש הבדלים בין כפות הרגליים אנו מתייחסים לאינג וינג. לגבי אדם ימני אני יודעת מה אומר כל צד אבל לא ממש מבינה. מה הכוונה שצד ימין מתאר את האינג והוא הצד הגברי, אקטיבי, עבודה, חברה וכו'... תודה

תשובה

היי מיה, למיטב הבנתי, המשמעות היא, שכאשר את רואה הבדלים (לא זניחים) בין כפות הרגליים, הדבר מצביע על ביטוי שונה של חוסרי איזון, דפוסים או פוטנציאל בסיסי במסגרות חיצוניות/אקטיביות/גבריות/אבהיות... לעומת מסגרות פנימיות/פסיביות/נשיות/אמהיות... ניקח דוגמא קצת מוקצנת לשם הבהרה: אדם (ימני) שאזור החזה שלו בכפר רגל ימין מאוד בולט קדימה, אדום, חם... ובכף רגל שמאל, הוא יותר רך, קצת שקוע פנימה, פושר עד קריר ועם גוון קצת צהבהב, במונחים של אלמנטים, ברגל ימין אלמנט אש שלו מלא ובולט ואפילו נמצא בעודף, בעוד שבצד שמאל אלמנט אש בחוסר, עם פלישה של מים... נצפה (כאופציה סבירה) לראות שבעבודה, או בנסיבות חברתיות הוא יהיה מאוד בטוח בעצמו, מחובר לרצון שלו ומשיג אותו, אולי אפילו עד כדי אגרסיביות... אך שבבית, או במערכות יחסים עם נשים, במקומות שבהן נדרשת יותר רכות ופחות מוחצנות, הוא יהיה חסר ביטחון, ירגיש שמשהו מפחיד או לא בטוח, יהיה פחות אקטיבי ואסרטיבי... כמובן שזו דוגמא כללית, באבחון עם אדם אמיתי, יהיו עוד פרטים רבים שיעזרו לקבל תמונה מלאה ומדויקת יותר. אני מקווה שהדוגמא מבהירה את הכוונה. בהצלחה ולימודים נעימים
ניר.

maya194

New member
שאלה

ניר תודה רבה על הדוגמא וההסבר. חיפשתי להבין את העקרון וזה עזר לי מאוד שיהיה סופש נעים מאיה

אסתר84

New member
שבת שלום

כל תשובה שתקבלי עכשיו בשלב זה של הלימודים תיהיה לא מדוייקת בלשון המעטה.. יש פרמטרים רבים. תהני מלימודייך. אסתר

אם את חדשה לגמרי...

אז האם את רוצה להתחיל את הספר בקריאה מהסוף ? ואז את יודעת לאן הספר מוליך... כבר בהתחלה את עוסקת ביין - יאנג. זכר ונקבה. ומה עם השתקפות הגוף בכפות הרגליים ? האם זה כל כך ברור ? ומה עם תהודת הגוף לגירויים שנשלחים אליו דרך כפות הרגליים ? האם זה כל כך ברור ? ומה עם זה שבסופו של דבר אנחנו יודעים בדיוק לעשות דבר מה שנשגב מבינתנו ? רפלקסולוגיה היא עניין שבהשערה והשער פתוח תמיד ולתמיד... סבלנות, סבלנות וסבלנות... בברכה שמוליק

ברוכה הבאה לפורום ../images/Emo140.gif

ענו לך תשובות מעניינות ונכונות המו ןסבלנות, תהני מחווית הלמידה , מהדרך להבנת הרפלקסולוגיה ולאט לאט תראי איך הדברים מתחברים, היי פתוחה... בהצלחה!!

למעלה