שאלה

שאלה

שלום לכולם אודה לכל מי שיוכלו לספר לי על נסיונם עם שירותי בריאות הנפש של משרד הבריאות. אין לי כל ספק שמבחינה מקצועית הם נותנים שירות טוב. מה שמטריד אותי זה עניין הסודיות הרפואית. עד כמה הם אמינים? האם הם יעבירו מידע לרשויות ממשלתיות אחרות, כגון משרד הרישוי? האם הם יעבירו מידע לחברות ביטוח? הייתי שם פעם, וכשראיתי את כל הפרטים שהם ביקשו ממני למלא בטופס שלהם התחלחלתי.

Jersey Girl

New member
מצטערת אני לא יודעת מה התשובה

מקווה שמישהו אחר יוכל לעזור... כמו כן אפשר לנסות בפורום יעוץ פסיכולוגי. מאחלת לך להתגבר על הקשיים הטכניים ולקבל עזרה במהרה!
JG

השאלה על איזו אינפורמציה

מדובר. הרי כל פעם שמעבירים כרטיס אשראי בסופר יש שרשרת שלמה של "חורים" באבטחת מידע וכל מי שבאמת רוצה יכול להשיג עלייך אינפורמציה. לגבי הסודיות הרפואית כל זה נשמר גם נשמר. לא מעבירים מידע רפואי ללא החתמת האדם עצמו על ויתור סודיות. לא לביטוח לאומי, לא למשרד הרישוי ולא לסופר. חוצמזה - חברות ביטוח עד כמה שידוע לי אינן גוף ממשלתי. את יודעת למשל כמה אנשים המוכרים למערך בריאות הנפש הם בעלי רשיון נשק? שאלה טובה! גם משרד הרישוי לא יודע.

Sagit3

New member
חשוב שתדעי!

שירותי בריאות הנפש מעבירים מידע בואפן אוטומטי לגורמי הבטחון לאחר 45 ימי אשפוז. אני אישית עברתי חוויה טראומטית כאשר נשלחתי על ידי יועצת בית ספר להתנדב במסגרת "מחויבות אישית" במשמר האזרחי בנתניה. היועצת לא ידעה על האשפוז שקדם להתחלת לימודי בתיכון ולכן הפצירה בי שאלך דווקא למשמר האזרחי "כי שם צריך אותנו יותר". מה שלא יידעו אותי בבית החולים שלוותא היה שמשטרת נתניה קיבלה מהם דיווח על האשפוז , ושאף על פי שכבר עברו ארבע שנים , המידע הזה עדיין נמצא אצלהם על המחשב.מפקדת הבסיס - אף על פי שאסור לה - העבירה את תוך כדי שיחת חולין המידע אודות האשפוז שלי לשאר המתנדבים האחרים ותוך זמן קצר כל מי שמכיר אותי ידע עלי את הרכילות. זאת היתה מכה בגלל שילדים ובני נוער מסביב הגיבו בצורה מאוד אכזרית שאני אפילו לא יכולה לתאר אותה במילים. זו היתה טראומה קשה יותר מכל מה שעברתי לפני כן - שהביא אותי לאשפוז. בכל אופן , מה שרציתי להגיד לך זה שמקומות רגישים , כמו משמר אזרחי, משטרה , צבא או משרד הרישוי - מקבלים דיווח על כל אשפוז שנמשך מעבר ל45 יום. אנשי משטרה וכיוצא באלה לא תמיד יהיו מספיק הגונים לשמור את המידע הזה בסוד ולכן כדאי להזהר. המידע הזה נשאר אצלם למשך 7 שנים מיום קבלת ההודעה(45 יום לאחר תחילת האשפוז), במידה ולא נעשה בו שימוש. אם נעשה בו שימוש המידע יישאר אצלהם עוד 7 שנים מיום השימוש. לידיעתך.

lir42

New member
אני יכולה לומר לך שבשנה וחצי\שנתיים

האחרונות הייתי מאושפזת באישפוז יום בתל השומר 3 פעמים לתקופות של: 7 חודשים 4 חודשים וחודש אחד ואף אחד לא יודע חוץ ממי שצריך לדעת ואצלי המצב מסובך כי אני גם מנהלת תיק פלילי נגד אדם מסוים אז.... אולי לך היה נסיון מר מאד וחבל על כך לי יש נסיון מאד חיובי על המערכת ועל המחלקה שבה הייתי לירי

למעלה