שאלה:

מצב
הנושא נעול.

A r i e T

New member
שאלה:

שאלה:
האם אי פעם הופיעה בפורום תמונה של מיניבוס מרצדס 410 בצבעי יונייטד טורס
כי מצאתי בבית אחת כזו.

אורי404

New member
שני דברים:

שאלה:
כי מצאתי בבית אחת כזו.
שני דברים:
א. לא עד כמה שזכור לי. וגם אם הופיעה, יהיה נחמד עוד פעם לראות. ב. שאלת בעבר על מספר האוטובוס באסון הבונים. אביתר כתב לגבי זה שלשום. זה נמצא כמה דפים אחורה.

846

Active member
העלתי פעם תמונה של ספרינטר לבן עם

שאלה:
כי מצאתי בבית אחת כזו.
מדבקות יונייטד.

barak67

New member
אפילו שזה נראה ספרינטר

מדבקות יונייטד.
אפילו שזה נראה ספרינטר
ראיתי דומה ממש פולקסוואגן יכול להיות שזה זה ?אגב הם תוכננו במשותף.

846

Active member
זה שצילמתי בוודאות מרצדס, האם

אפילו שזה נראה ספרינטר
ראיתי דומה ממש פולקסוואגן יכול להיות שזה זה ?אגב הם תוכננו במשותף.
זה שצילמתי בוודאות מרצדס, האם
ראיתי פולקסוואגן LT של יונייטד?

846

Active member
ה LT והספרינטר ניראים מרחוק אותו

נראה בדיוק כמו התמונה שלך
מבחינת הצבע והמדבקה
דבר, ההבדלים החיצוניים: מכסה מנוע וחזית שונים ופנסים אחוריים שונים. מצ"ב ספרינטר מסחרי לחובבי הרכבות!

barak67

New member
מי שמכיר יודע

דבר, ההבדלים החיצוניים: מכסה מנוע וחזית שונים ופנסים אחוריים שונים. מצ"ב ספרינטר מסחרי לחובבי הרכבות!
מי שמכיר יודע
מה גם שהוא היה בחניה 20 ס"מ ממני בכמה כאלה ראיתי שהסרן האחורי עם 2 גלגלים בניגוד לספרינטר עם 4 לא יודע מה עם הגרסה הזו כי היא ממש ארוכה , הם גם אותה שלדה נדמה לי כך שגם במרכב הם דומים . אגב מזכיר לי 2 "חברים" אחרים , אופל וויארו ורנו טראפיק גם בינהם אני מבדיל.

846

Active member
מס 'הגלגלים בסרן האחורי ניקבע לפי

מי שמכיר יודע
מה גם שהוא היה בחניה 20 ס"מ ממני בכמה כאלה ראיתי שהסרן האחורי עם 2 גלגלים בניגוד לספרינטר עם 4 לא יודע מה עם הגרסה הזו כי היא ממש ארוכה , הם גם אותה שלדה נדמה לי כך שגם במרכב הם דומים . אגב מזכיר לי 2 "חברים" אחרים , אופל וויארו ורנו טראפיק גם בינהם אני מבדיל.
המישקל המותר של הרכב, לשני הדגמים יש או 2 או 4 גלגלים. יש גם את הפז'ו בוקסר, פיאט דוקטו וסיטרואן שאיני זוכר את שמה וגם סיטרואן ג'מפי ופיאט שאינני זובר את שמה.

barak67

New member
הגרסה הארוכה כנראה באמת עם 6

המישקל המותר של הרכב, לשני הדגמים יש או 2 או 4 גלגלים. יש גם את הפז'ו בוקסר, פיאט דוקטו וסיטרואן שאיני זוכר את שמה וגם סיטרואן ג'מפי ופיאט שאינני זובר את שמה.
גלגלים . את הסיטרואן שאתה לא זוכר את שמה לא נראה לי שיש בארץ לג'מפי יש שלושה תאומים פיאט סקודו בארץ ופיז'ו ולנצ'יה לא בארץ.

846

Active member
../images/Emo45.gif ../images/Emo51.gif!

גלגלים . את הסיטרואן שאתה לא זוכר את שמה לא נראה לי שיש בארץ לג'מפי יש שלושה תאומים פיאט סקודו בארץ ופיז'ו ולנצ'יה לא בארץ.
!

846

Active member
סיטרואן JUMPER

סיטרואן JUMPER

מצב
הנושא נעול.
למעלה