שאלה....

שאלה....

האם היה לכם איזשהו ניסיון מיני עם בני מינכם? אם לא , מה דעתכם על זה/ אתם מתכוונים לנסות?

nir y agus

New member
ניסיתי את זה עם איזה חבר../images/Emo150.gif

רק בצחוק. לא יצא זיון ולא מציצה- רק נשיקה צרפתית. זה דווקא נחמד.

peace a love

New member
למה לעזאזל.....

התנשקת עם חבר שלך????? WHAT THE FUCK??????? וכמה זמן התנשקתם אם כבר?? ועם לשון?????

מתכוונת לנסות..למה לא..

אין לי נסיון כרגע עם בני מיני אבל סבבה,אין לי בעיה לנסות ואני מקווה שזה יקרה מתישהו איך שאני מכירה את עצמי-זה לא יקרה,אני בחיים לא אעיז ליצור קשר עם בת באיזה מועדון או דברים כאלה..בכיוון המיני.. אבל..אולי זה עוד יקרה

lee_1

New member
../images/Emo95.gif ../images/Emo26.gif

לא ניסיתי עם בנות מיני, אם כי היו לי הזדמנויות אבל אני חושבת שביום מן הימים אני אנסה...

בנים מגעילים אותי../images/Emo5.gif

וגם חשבתי על קטע של לסביות.. לסביות זה מקרה עצוב... כי כל בת לסבית זה פחות אחת לנו

BLecker

New member
(אצל בנות)

כמה שיהיו יותר הומיים יותר טוב!(יותר מבחר לנו
)

Sexyyyyy Girl

New member
לי...

אף פעם לא היה ניסיון מיני עם בנות- בנות מיני, ואני גם לא מתכוונת לנסות!

peace a love

New member
אישית......

אני בחיים לא מתכוון לקיים איזשהו יחס מיני עם בן המין שלי. כאילו, מה רע בבנות??? וחוץ מזה נשים זה המין החזק!! גברים זה איכסה!!

יש לי

קצת ניסיון עם בנות מיני, לא משהו רציני בכלל.. אבל הייתי חייבת לנסות. מה שכן, לא נראה שאני אמשיך הלאה מזה...

טוב, אז ככה

אני וחברה הכי טובה שלי, שהיא הבנאדם שאני הכי פתוחה איתו בעולם, היינו פעם ליד איזה כמה חבר'ה, והם שאלו אם פעם התנשקנו וכדומה, אז הסתכלנו אחת על השניה, והחלטנו לנסות, התנשקנו, ואחרי זה, זה גם התפתח לקצת מיזמוזים, זה היה בשביל הניסיון, למרות שאחרי זה גיליתי שהיא דו (טיפה מבהיל..) לי בכל מקרה זה לא עשה כלום...

EverMan

New member
אממממ , אין לי ניסיון עם בן מיני

ומה אני רוצה לנסות ? אני רוצה לנסות לשמור על זה ככה

למעלה