שאלה

sdfgsdf

New member
שאלה

איפה לעזאזל אני מוצא עבודה ? אני עוד לא בן 18 ויש לי עבודה אבל מזה עבודה חרא, משלמים מינימום של המינימום (16 לשעה) ובשעות שמה זה לא נוחות, מה לעזאזל אני אמור לעשות? איפה מוצאים עבודה נורמלית ? (בבוקר יענו)

goldy

New member
לבני נוער אין עבודה נורמאלית

יקבלו אותך לעבודה נורמאלית רק אחרי השיחרור או מגיל 21.

akapulko2020

New member
אולי כדאי

לך לנסות במקומות כמו מקדונלדס ובורגר ראנץ' וכאלה-שם לדעתי מקבלים תיכוניסטים ולא מתעקשים על בוגרי צבא. יכול להיות שגם כל מיני דוכני מזון קטנים יהיו מעוניינים שתעבוד אצלם. מה לגבי בתי מלון-אם יש כאלה באיזורך ואתה לא חושש מעבודות ניקיון. מה בעניין מלצרות לסוגיה-אולמות ,בתי קפה? (אם אתה כבר לא לומד בבי"ס יכול להיות שסיכוייך למצוא עבודה ישתפרו בספטמבר כשכל התיכוניסטים מעבודות הקיץ יחזרו ללמוד) ייתכן והשכר אכן יהיה פחות מ"שכר מינימום" -כי על פי החוק יש תחשיב שכר שונה לכל גיל מ16 עד 18 שהוא נמוך משכר מינימום.

kiticat

New member
מינימום

ככה זה! אתה לא מיוחד מכולם, ותאמין לי שבימים אלו הייתי הורגת בשביל עבודה כלשהיא- אפילו בשכר מינימום. בדרך כלל מתחת לגיל 18 קשה יותר למצוא עבודה. ולפעמים גם מעל לגיל 18 עד גיל 21 זה נהיה יותר מסובך. איפה מוצאים? מחפשים. ובכלל, מה אתה מחפש בעבודה? מעבר לשעות בוקר?

Fly GirL Q

New member
אל תקשיב להם, יש ועוד איך...

היה אופטימי, תחליט מהו התחום בו אתה רוצה לעבוד, תחליט על משרה שתתאים לך, שיש לך כישורים מתאימים לבצע אותה , ותלך על זה! תגיד להורים שלך מה אתה מחפש, תפיץ את השמועה, עבודה ראשונה תמיד קל יותר למצא עם פרוטקציה, תמצא דרכים אלטרנטיביות להשיג את מבוקשך, ואל תענה למודעות שמתפרסמות בעיתון שסביר להניח שעוד 2000 איש ענו להם, והסיכוי שלך לקבל תשובה הוא כמו לזכות בלוטו,

גלילי 22

New member
כן אל תקשיב להם...

הרי זה סתם שקר של העיתונות שיש 250 אלף מובטלים הכל שקרים אני אומר לכם! הערה: הודעה זאת נכתבה בציניות

Ms McDonalds

New member
מקדונלדס

מקדונלדס זו לא עבודה נורמלית זה עבדות לשמה: קודם כל הם שוכרים איזה 70 עובדים ונותנים לכל אחד איזה חצי משמרת הם נותנים לך לנקות, לפנות זבל בחדר מלא ג'וקים, לסחוב ארגזים וציוד, לחייך ללקוחות, לשעשע ילדים, לנפח בלונים ולהכין את האוכל...עבדות לשמה עכשיו אם את כוסית תקבלי רק להיות בקופות וזה אומר העבודה הכי קלה אבל עדיין להתמודד עם לקוחות שמחליטים שהכל שלהם ומגיע להם הכל! בנוסף חל איסור על טיפים, חל איסור לשבת ואף לשנייה, אין לנו כיסים במדים שחס וחלילה לא נחליק לשם איזה צ'יפס ובנוסף לכל יש בכל מקום מצלמות.... אז אם אתם מייעצים למישהו לחפש עבודה..זה לא שם!!!!

yaelm4

New member
לעומת מקדונלד'ס...

אני עובדת בברגר קינג ונהנית נורא
אחלה חבר'ה, אחלה מנהלים, מוזיקה כל הזמן... אני נהנית מאוד ולא מרגישה שאני עובדת, אלא מקבלת בונוס של 17.93 שקל על כל שעה שאני מסתובבת בסניף ועושה לא-חשוב-מה. וכך גם שאר העובדים. יש עבודות נחמדות!!

למעלה