שאלה ...

מיכלי ו

New member
שאלה ...

עברתי מחשב והעברתי את כל התקייה שלי שהיתה במחשה הישן בכונן c למחשב החדש לכונן d. כל התקייה של אתר בית היתה בפנים. השאלה- אם זה ייצור עכשיו בעיה בקישורים? עדיף להמשיך ולשמור את תקיית האתר בכונן c או שאין בעיה שהיא תהיה ב- d? דרך אגב: בשעה טובה ומוצלחת {אחרי שבוע של ריצות עם המחשב והכבל מוצלב בין חנויות המחשבים ואחרי 5 שעות של עבודת טכנאי-P } 2 המחשבים בבית מחוברים ברשת!!!!:

שלומי

New member
אם הקישורים מתייחסים לכוננים

אז יש לך בעיה. אם ההתייחסות היא כלפי תיקיות תחת ספרייה כללית לאתר ללא קשר לכונן אז הכל בסדר. 5 שעות עבודה???

מיכלי ו

New member
אנסה להסביר

כשאני שמרתי קובץ לאתר שמרתי בתוך : c- מיכל- האתר של מיכל- עמית עכשיו זה עבר לכונן d. האם זה משנה? עדיף להעביר את התקיה של האתר ל c ולסיים את הבאלגן? ולמה 5 שעות? אז ככה - איך שהטכנאי הגיע- עם המזל שלו {ושלנו} פתאום עלתה הודעה של כיבוי אוטומטי תוך דקה= תולעת קז. הוא מחק את התולעת עם איזה קובץ ובדק את כל המחשב. אחר כך הוא ניסה לחבר את הרשת. הבעיה העיקרית היתה- שבשני המחשבים דלקו הנורות ליד הכבל המוצלב {מאחור} ולכן היה בטוח שהכבל טוב והבעיה במחשבים. הוא כל הזמן עבר ממחשב למחשב ובדק הגדרות, וסידר ולא יודעת מה עשה. פתאום היתה בעיה באינטרנט שמחובר למחשב ה"ישן" והוא לא התקשר. ואז הוא אמר שיש בעיה בווינדוז וצריך לפרמט- אז פרמטנו... אחרי כל הבלאגן {השעה כבר חצות...} הוא החליט לבדוק את הכבל- והביא כבל אחר - והמחייה- המחשבים מקושרים!!! הוא אמר שזו פעם ראשונה שהוא נתקל במצב שהנורות דולקות אבל הכבל לא מעביר את הקשר. היום הלכנו לחנות שממנה קנינו את הכבל שיבדקו מה הבעיה והסתבר שחיברו את החוטים בסדר הפוך... ועכשיו סוף סוף אני עובדת במחשב שלי החדש ומחוברת לאינטרנט

שלומי

New member
תגובה:

1.אם בתוך קבצי הטמל כתוב כונן סי - צריך לסדר מחדש. אם כתוב למשל image src + שם קובץ התמונה ושם התיקייה בלבד זה בסדדר גמור. 2.אללה יסטור, וואי, וואי, וואי!

מיכלי ו

New member
מצרפת תמונת מסך של הקישורים

סימנתי באדום דוגמאות- מקווה שלזה התכוונת תודה רבה ושבוע טוב דרך אגב: מה שלום בנך?

שלומי

New member
שבוע טוב מיכלי

1. שלומו של בני הולך ומשתפר. תודה
2.זה אמור לעבוד בסדר גמור. 3.מה הקשר לאינטרפאוור של גרייבר?

למעלה