שאלה....

שאלה....

האם סניף מרצ בב"ש נסגר??? הצבעים שלנו קשורים ליחד או לשחר???? איפה יש סניפים של הצבעים שלנו??? מה אתם מתכננים לשנה הקרובה????

הצבעים שלנו קשורה ליח"ד,

שהיא איחוד בין מרצ לשח"ר. יש סניפים של הצבעים בת"א, ירושלים, חיפה וב"ש.

אוקי...

מי בדיוק מדריך בב"ש???? אני הייתי הרכז של ב"ש ולא ידוע לי שיש סניף בב"ש כי מרצ לא עזרה לנו והיה לנו יו"ר מרצ בב"ש שלא כל כך אהב את ההומואים.... והתנועה לא ניסתה לעזור לנו.... ולמרות זאת התנועה עדיין מפרסמת שיש סניף בב"ש....

אוקיי, סלח לי על הטעות.

בהודעה אחרת פה נכתב שהסניפים הם: ת"א, ירושלים, הרצליה וחיפה.

Alexco

New member
הצבעים שלנו קשורים למרצ

שבקרוב תתפרק ותצטרף לגוף החדש יח"ד, יחד עם תנועת שחר. סניפים של הצבעים שלנו יש בתל אביב, ירושלים, חיפה, והרצליה.

לירונדה

New member
אני אוכל לענות על חלק...

לפי מה שאני יודעת סניף מרצ בב"ש לא נסגר ואפילו התחילה שם לא מזמן פעילות של הנוער... שחר ויחד זה אותו הדבר עכשיו...יחד זה איחוד של שחר עם מרצ שתי התנועות/מפלגות פורקו ונבנו מחדש למפלגה אחת חדשה יש סניפים פעילים כרגע בחיפה ובת"א....

הבנתי...

האמת שאני די מעוניין לקבל הסבר מאביב נטר ומיותם סואץ על מה שהעליתי בהודעה שלי... מאוד מעניין אותי לדעת מה הם אומרים על השאלות שלי....

לבקשתך ../images/Emo13.gif

1) לא. 2) הצבעים שלנו פעלה ברוח ומתוך תנועת "מרצ". בעקבות החלטת ועידת מרצ על "ביטול" התנועה כ"מרצ" והקמת תנועה חדשה - "יחד", הצבעים שלנו תמשיך להתקיים בתוך המסגרת החדשה. "שח"ר" היא תנועה נוספת שאנשיה חוברים ל"יחד". 3) במהלך חודש דצמבר מתקיימות פעולות מודרכות בסניף תל אביב בלבד. סניף חיפה יצא לפגרה בת חודש וחצי, מכיוון שלא יצא לפגרה עם סניף תל אביב (בחודש מאי). עד האסיפה הכללית של התנועה (אמצע חודש ינואר) מתקיימות בתל אביב פעולות מודרכות ובסניף חיפה ישנם מפגשים של חברי הסניף לדיונים לגבי שנת הפעילות הקרובה. לאחר האסיפה יפתח, לאחר מאמצים, סניף ירושלים, ויפתח סניף חדש וטרי - בהרצליה. 4) במישור הפנים-קהילתי, בכוונתנו להרחיב את מעגל בני הנוער הגאים הנחשפים לערכי התנועה ופועלים למענם, בעזרת ארבעת הסניפים שהזכרתי למעלה. במישורים יותר רחבים, להמשיך ביתר-שאת את הפרוייקטים השוטפים (זכויות הנוער הגאה, "יוצאים מהבועה"), להגיע לפירות בפרוייקטים של תרומות הדם וקואליציה גאה למען השלום, וליזום פרוייקטים חדשים לשנה זו. בנוסף, מתוכננות ארבע אסיפות כלליות וגם סמינר לנוער גאה אקטיביסטי.

שפנפן

New member
למה אין סמינר לנוער גאה פסיביסטי../images/Emo123.gif

חוסר שוויון בצבעים שלנו!!

מעוניין לקבל הסבר....

אז מדוע בכמה פרסומים שלכם ובאתר שצריך לייצג אתכם אתם עדיין מתעקשים לכתוב שיש סניף של הצבעים שלנו בב"ש??? הרי לפי מה שאני יודע אין סניף של הצבעים שלנו בב"ש....

לגבי האתר

ישנם חלקים באתר שאינם מתעדכנים באותה תכיפות כשאר החלקים. לקראת שנת הפעילות הבאה יעודכן גם החלק הנ"ל וסניף הרצליה יחליף את סניף באר שבע. הסר דאגה מליבך, הפונים הבאר שבעיים דרך האתר מקבלים מענה בדמות פעילויות אחרות מלבד פעולה שבועית בסניף. מלבד האתר, מאז ההחלטה על סיום זמני של פעילות בבאר שבע, לא נכלל הסניף באף פרסום.

יותם....

בסך הכל אני מאוד רציתי ועדיין מעוניין שיהיה קבוצה של הצבעים שלנו בב"ש אבל הבעיה היחידה היא שאם יו"ר מרצ הוא עדיין זה שקשור ליח"ד אז אין מה לדבר על פתיחת הסניף מחדש....

מחכה לתגובה....

הקפצהההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה גם אני מקפיץ הודעות............

למעלה