שאלה

ליהיא

New member
שאלה

איפה יכולה להשיג את רשימת המרכזים והפגישות של מירי בלקין?
פעם חשבתי אותה לבהמה, בעיקר בצורת הדיבור. היום אחרי הפינה באודטה (לא צופה קבועה אבל מידי פעם רואה כשאני באולפנים) היא דווקא מוצאת חן לי, מתחברת לדברים החכמים שהיא אומרת ורוצה לבדוק קבוצה מקרוב... מי היה? היתה? יש המלצה? אה שכחתי, רובכם מאוד שלמים עם המראה השמנמוד
פונה לאלה שיכולים לעזור לי...

סוודרית

New member
הייתי עשיתי ו ...

לא אוהבת אותה ! באמת סתם מדברת והברה מספרת על עצמה בלי סוף ונותנת מתקונים דומים מאוד לשומרי משקל ! אני ממנה לא נהנתי ! בהמה ! אכן לדעתי זאת המילה ! עושה כסף וסתם ... אבל זאת דעתי האישית ! לדעתי שומרי מישקל זאת הדיאטה ואני מאוד נעזרת בהם ! בהצלחה לך !

mesty

New member
מסכימה איתך,

יצא לי ליראות אותה - מירי בלקין בתוכנית, והן דיברו שמידה על כך שמידה 42 זו מידה "גדולה". ושבחורות/נשים במידות כאלו לא רשאיות ללכת במיני, זו סתם דוגמה עד כמה היא "מעצבנת" בכל אופן אם חשקה נפשכן בדיאטה, חדר כושר אין בררה.

שמעתי עלייה

אממ שמעתי עלייה דברים טובים ורעים הבנתי שהיום הכל אצלה סובב סביב הכסף ושהיא לא ממש נחמדה וסימפטית אני גם לא אוהבת את כל הביחד הזה שכולם שתוך העיניינים של כולם לא יודעת.. בהצלחה בכל אופן

ליהיא

New member
מסכימה עם חדר כושר אם כי

מי יכול לזוז עם כל המשמנים...???
ספורט לא בדמי ומאוד קשה לי חדר כושר או כל סוג אחר של התעמלות מודעת בהחלט לעובדה שזה מאוד עוזר אבל ההתחלה תמיד קשה במיוחד אח כמה חבל שהקבוצה של יאיר קרני מוינגייט לא זולה יותר!!! ולמי שלא יודע, אכילה בריאה ונכונה בשילוב עם ספורט על חוף ימה של הרצליה עולה אצלו רק 8,000 ש"ח
מה חבל

היא עושה מידי שבוע בבית העיתונאים

בתל אביב ואת זה אני יודעת כי הייתי אצלה כמה שנים.... אני ממליצה עליה בחום אני מאוד אהבתי את המפגשים

עופר 123

New member
יש לי קצת בעיה עם אנשים ש...

עושים כסף מדיאטות. להרוויח על חשבון אומללות חברתית של אחרים ולהתעשר ע"י המרדה שלהם נגד עצמם נראה פשוט רע מכל בחינה מוסרית.
עופר

fery161

New member
לא מסכימה

אבל תחשוב על זה אם לא היו את האנשים האלה שמכינים את הדיאטות... אנשים כולם היו נשארים שמנים ואף אולי מגיעים בסופו של כך למחלות שונות.. לפי דעתי המטרה שלהם היא טובה כלומר דיאטה אמורה לעזור בסופו של דבר לך לגוף שלך לעבוד תקין ולא לפתח מחלות שונות. כלומר השמנה פוגעת בלב בכלי הדם בכולסטרול ובעוד מקומות. לא נראה לי הם ממרידים נגד עצמם אלא בתור אדם שבא להכווין אותך לדרך בריאה יותר

נשמע לך הגיוני?

שבלי אלה ש"מכינים" את הדיאטות, אף אחד לא היה מרזה? את חושבת שבלי מועדוני כושר אף אחד לא היה מצליח לקבל שרירים? תשאלי את מי שאת רוצה, הדיאטות שבאמת החזיקו ובאמת שינו הרגלי אכילה היו דיאטות שאנשים עשו לבד בלי להוציא את הויזה מהכיס. הפחתת כמויות, הליכה, ריצה, הפחתה במתוקים... כל אלו שמציעים לך דיאטה, אם זה הרבלייף מרזי מורית וכו' סתם מחפשים כסף ולא מחפשים לתרום ולתת.

יש לי חברה שירדה 60 ק"ג איתה

והיא מנסה לסחוב אותי לשם כל הזמן... אבל מה לעשות כל ה"קבוצות" האלה לא בשבילי... לא מרגישה שהיא מסוגלת "לעזור" לי.. מה גם כמו שהאחרים כתבו כאן, לא מדובר באשה נחמדה במיוחד...אלא במישהי שרוצה שיסגדו לה...ואני יכולה לסגוד לעצמי בלבד

למעלה