שאלה

A re A 51

New member
שאלה

קודם כל מזל טוב סוף סוף פורום שמתעסק רק בתוכנה אחת אכשיו לשאלה מישהו מכיר את REAKTOR ? מי שכן יודע איך משתמשים בה בתור אינסטרומנט כלומר אחרי שאני בוחר אותה בערוץ הMIDI אני מנסה להפעיל ע"י כתיבה בסיקוונסר ולא יוצא SUOND אבל מד הMIDI עובד כאילו יש אניסטרומנט אבל אין SUOND

kundara

New member
עשית קונסטרוקציה שאמורה לתת צליל?

הריאקטור לא משמיעה סתם ככה, היא צריכה לדעת מה לעשות עם מה שנותנים לה (מידי).

A re A 51

New member
טוב אז אתה יכול להסביר פחות או יותר

למה התכוונתה אני הבנתי אותך פחות או יותר אבל איך אני עושה את זה ?

kundara

New member
לפני שאתה משתמש בה כ VST

תלמד להפעיל אותה לבד, זה לא סתם סינטי מגניב, זה מודולארי, אתה צריך לדעת איך להרכיב אותו.

A re A 51

New member
אחי תאימין לי

אני יודע מה זואת התוכנה הזאת אני פחות או יותר הבנתי שבשביל להפעיל אותו בתור VST אני צריך לשנות משהו בסינט רק אני לא יודע מה

A re A 51

New member
טילתי לי בפורומים וראיתי

שאדון kundara לא אוהב את REAKTOR אז תגיד ואל תיתן לי לחקות ולצפות לתשובה שאולי תעזור לי אז בבקשה אם משהו יודע אז פלייז HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A re A 51

New member
מה סתומרת

אני מת להפעיל את הראקטור בטור VST מה יש בעיה אם זה ובקשר לזה שאתה לא אוהב את ראקטור פשוט ראיתי את זה בשרשורים של VIOLET VISION

kundara

New member
מזה השטויות האלה

מה זה משנה אם אני אוהב או לא אוהב, חוץ מזה שזה אחלה סינט מודולארי, שחבל שלא נותן לייצא פלאגים בפני עצמם. זה אמור לעבוד לך, אתה לא מפרט מספיק כדי שנוכל לעזור.

A re A 51

New member
פשוט מאוד

כאשר אני פותח בקיו בערוץ MIDI את הREAKTOR הוא נפתח סבבה,אני פותח לו סינט אך כאשר אני מנסה להוציא ממנו סאונד לא יוצא סאונד האם אתה יודע איך מהמצב הזה אני מצליך להוציא ממנו סאונד אני יודה לך מאוד אם זה עוזר רז כאשר אני מפעיל את התוכנה לבד יש סאונד והכל סבבה חוץ מזה שאני לא יכול להשתמש בה בקיו

למעלה