שאלה

סנאי נדיר

New member
שאלה

כבר קורה לי הרבה שהנרגילה לא יוצאת לי טוב. אם זה מחניק, או אם לא יוצא כלום. בד"כ הצינור מלא בגרגירים שחורים ומצריך ניקוי טוב. את הנרגילה קניתי ב50 שקל מהבאסטה של הנרגילה בתחנה המרכזית במידרשוק. ברוב הפעמים, פשוט לא יוצא הרבה עשן כמו שאני רוצה, מספיק עשן שיגרום לי לסחרחורת נעימה כזאת, כמו השתכרות קלה. מה הבעיה? אני סותם את כל החורים האפשריים, אני מפורר טבק כמו שצריך, חורים במידה רצויה מתחת לגחל, וזה פשוט לא יוצא טוב... יוצא קצת מדי עשן מה אפשר לעשות?

אני חדש פה אבל אני ינסה לעזור לך

תראה בקשר לגרגירים שיש לך בפה זה אולי שיש לך צינור עם חוט ברזל בפנים אשר מחליד כול פעם. בקשר לעשן אולי תחליף סוג גחלים\טבק

JustThomas

New member
בעיקרון...

הבעיה של הגרגרים היא בצינור. גם נרגילה שעמדה בתחנה מרכזית לא יודעים כמה זמן היא שמה, אני הייתי ממליץ לך לקחת צינור מזגן והבעיה הזאתי תיפתר. שמע, אני מאמין בנרגילות. הפכתי נרגילות מעפנות של 40 שקל למולטי-נרגילות עם 2 צינורות... חחחח... בד"כ כשאין עשן הבעיה בטבק. טבקים מומלצים עם "פול עשן" ומסחררים: דובדבן ומלון. (תמונות מצורפות) בעיקרון תבדוק כמה כל החיבורים אטומים, איך שהראש מתלבש, הכל הכל. דובדבן מלון

סנאי נדיר

New member
מאיפה אני משיג צינור מזגן?

האמת שנראה לי שהבעיה בצינור.. מישהו יודע איפה אפשר להשיג צינור מזגן? או איפה קונים? או אפילו מישהו יכול להביא לי מהפורום הזה פה? כי זה נראה לי הבעיה שלי..

JustThomas

New member
צינור מזגן...

כל חנות לחומרי בניין. עזוב מהפורום הזה, זה דבר יותר נפוץ מצינורות נרגילה בכלל, כל חנות לחומרי בניין כמה שקלים בודדים למטר. (קח מטר וחצי-שניים, מה שנראה לך טוב) ואפשר גם להשיג בחינם בלי בעיה, אבל אני לא אגיד פה כי זה לא הכי חוקי.... XD

TiKiMAN

New member
אז אני אגיד!../images/Emo140.gif

לך מתחת מזגן של איזה בית, תפוס ת'צינור, ותמשוך =]

TiKiMAN

New member
דווקא היה מקרה כזה...

חבר שלי הביא צינור לא שטוף...בעע אבל עברתי כבר מספיק ג'יפה בנירגולים (מים ממזרקה, צינור מג'וייף, והרשימה עוד ארוכה..), אז אני דיי מחוסן.

TiKiMAN

New member
....

יכול להיות גם שאתה שם יותר מידי טבק..(בלי קשר לזה שאתה מפורר..פשוט אתה שם יותר מידי..)

למעלה